Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 16:12. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Dogman blodstoppare för hundar och katter
    DOGMAN
    Blodstopp DOGMAN Blood Stopper 30ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft hundgodis Pure Chicken Mini Strips, spannmålsfritt utan tillsatser, 100 procent kycklingkött, återvinningsbar förpackning.
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT kyckling mini strips
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 373,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bindningsstolpe med spiral och röd fjäder
    DOGMAN
    Uppkopplingsskruv DOGMAN inkl. löplina
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tre dubbla matskålar i plast
    KARLIE
    Matskål KARLIE Linda 2x200 ml blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Finevo hundfoder för känsliga hundar, smak häst, i konservburk
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sensitive Dog häst pur 400g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 14 Recensioner.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tre bärbara drickflaskor för hundar
    KARLIE
    Vattenbehållare bärbar Hawai 750ml blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Förpackning Royal Canin Digestive Care Maxi torrfoder för hundar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Digestive Care Maxi Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,92 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Livboj med rep
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES neopren livboj ca Ø28,5x3cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Puppy X-Small torrfoder för valpar, 4 kilograms förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN X-Small Puppy 1,5kg
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 21 Recensioner.
    pris — 178,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman torkade kycklingfilé hundsnacks i förpackning
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Kycklingfile 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Finevo hundfoder för aktiva hundar, vildsvin och vinbär, 65 procent vildsvin, spannmålsfritt, utan soja och färgämnen.
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Active Dog vildsvin med vinbär 400g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 35,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hund med munkorg
    KARLIE
    Munkorg KARLIE Comfort M 40-67cm nosomfång ca 18-23cm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundleksak med benformar för intelligens
    NINA OTTOSON
    Hundleksak NINA OTTOSON Dog Brain Train Rondell
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Apleksak med banan
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Fjungel Biba apa & banan plysch ca 31x26x11cm brun/gul
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundleksak av rep med plastdetaljer
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Dental rep Puppy ca 30x4,5x 4,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbelborste för djurvård med borst och trådstift
    KARLIE
    Metallborste KARLIE hund L svart/röd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Treaties Minis leverkorv hundgodis i påse
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT TreatiesMini leverkorv 48g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 643,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional Extra torrfoder för normalaktiva hundar i en 3,75 kilograms förpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY professional extra 3,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 66,40 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hundborste med metallborstar för pälsvård
    KARLIE
    Tovkam KARLIE hund lång S svart/röd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Finevo Junior hundtorrfoder med kyckling, 3 kg förpackning
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Junior Dog kyckling 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tre hundhängen i silikon med benmotiv
    KARLIE
    Blinklampa KARLIE Blinkis Silicon Day & Night blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Beaphar Finger Pad Dental Tandvård Fingerling-förpackning med hund och katt
    Beaphar
    Fingertandborste BEAPHAR bomull 2st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 64,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul gummiboll
    KARLIE
    Gummiboll KARLIE 6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack kycklingbröststrimlor förpackning för hundar
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF kycklingbröst 90g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tre matskålar för husdjur
    KARLIE
    Matskål KARLIE Linda 1300ml blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Royal Canin torrfoder för mellanstora hundar från 7 år med kyckling, 11 till 25 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Adult 7+ 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 332,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 83,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami logotyp. Utrasslingskam för hundar, katter och smådjur.
    Ozami
    Djurborste OZAMI Detangler böjd 17,3x5x2,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Snuttefilt med räv-motiv
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Eco räv Vilo plysch med filt ca 30x16x6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo hundmat burk med nötkött och sötpotatis för aktiva hundar
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Active Dog nöt med sötpotatis 800 g
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Karlie Träningsunderlägg för valpar, 60x40 cm, 10 stycken
    KARLIE
    Valpträningsmatta KARLIE 60x45cm 10st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FINEVO Senior hundfoder kyckling, 15 kg säck
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Senior Dog kyckling 15kg
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 39,27 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • ozami hårtrimmer
    Ozami
    Klippmaskin OZAMI Easy Clipper hundtrimmer
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dogman hundkoppel med karbinhake
    DOGMAN
    Hundkoppel DOGMAN Iris svart 10mm 180cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Active Canis Fästingpenna för hundar
    Active Canis
    Fästingpenna ACTIVE CANIS Tick Pen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Beetztees pussel av trä för husdjur
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEEST Braingame Ozo trä ca 18x18x3cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Vitakraft Dental 3in1 hundgodis med hund
    Vitakraft
    Fodertillskott VITAKRAFT Dental 3in1 small 120g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,17 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp