Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 07:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Dogman Harmony hundfoder lamm och lax, 800 gram
    DOGMAN
    Hundmat DOGMAN Harmony Dogfood Lamb/Salmon 800g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundsäng i plast med ventilationsöppningar
    Kerbl
    Hundbädd KERBL Sleepers 4 plast 88x62cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Taste of the Wild High Prairie valpfoder med bison och rostad hjort
    2 varianter
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy Bison spannmålsfritt 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 160,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 80,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Presentkort

    Projektet är stort, budgeten är liten? Ett HORNBACH presentkort till jul, påsk eller födelsedagen kan vara räddningen.

  • Royal Canin Puppy Mini hundfoder, lämpligt för valpar upp till 10 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Puppy 8kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 655,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 81,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Robur Sensitive torrfoder för vuxna hundar med ren, 12 kg
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Sensitive Grain Free Reindeer 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,42 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Slim torrfoder för hundar för viktkontroll, 3,75 kg
    Doggy
    Hundmat DOGGY Slim 3,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 53,07 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Royal Canin Exigent Mini torrfoder för hundar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Exigent Mini Adult 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional hundfoder paté med lamm
    Doggy
    Hundmat DOGGY Professional Skonsam 370g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,35 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Sterilised Mini hundfoder för steriliserade, vuxna hundar upp till tio kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Sterilised Mini Adult 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 93,63 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Transportbur för husdjur med metallgaller och handtag
    KARLIE
    Transportbox KARLIE Eco Tourist 2 Aqua 56x36x36cm grå/turkos
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Chihuahua hundmat, 85 gram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Chihuahua Adult Loaf 12x85g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,04 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 146,12 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Sterilised Mini hundfoder för kastrerade hundar upp till tio kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Sterilised Mini Adult 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Rottweiler Adult hundfoder förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Rottweiler Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,08 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Maxi Joint Care hundfoderförpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Joint Care Maxi Adult 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 785,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 78,50 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Adult torrfoder för mycket små hundar upp till 4 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN X-Small Adult 1,5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 106,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman hundfontän på förpackningen
    DOGMAN
    Vattenfontän DOGMAN för hund
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dogman tuggpinnar för hundar med kyckling och nötkött
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Tuggpinnar kyckling 30st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fresh Breath by Tropiclean tandrengöringsgel för hundar för att ta bort plack och tandsten
    Tandkräm Fresh Breath Clean Teeth Gel
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 175,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Chihuahua Adult hundtorrfoder förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Chihuahua Adult 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 96,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Labrador Retriever hundfoderförpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult 12kg
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 23 Recensioner.
    pris — 869,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 72,42 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart Flexi rullkoppel med hundkoppel och karbinhake
    3 varianter
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI Black Design band S 5m <15kg svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundfoder, spannmålsfritt, med nötkött och lever i 800 grams förpackning
    DOGMAN
    Hundmat DOGMAN Harmony Dogfood Beef/Liver 800g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 43,63 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack Tjurmuskel 12 cm 10-pack
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF tjurmuskel ca 12cm 10st
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 532,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Petcare Treat Eaters kycklingnuggets för hundar i burk
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Chicken Nuggets 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 112,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 280,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Treat Eaters buffel naturliga chips för hundar i en förpackning
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Buffalo natural chips 500g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 112,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 224,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Pure Duck XXL Filé hundgodis i återvinningsbar förpackning med golden retriever
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT DUCK Ankfilé XXL 250g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 300,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blå kudde med vattenskydd
    DOGMAN
    Kylbädd DOGMAN 100x65cm blå drop
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mr. Beef Snack tugsticks för hundar i behållare
    Mr. Beef
    Tuggpinnar MR. BEEF 70-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 64,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,71 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita hundfoder med lamm, 625 grams burk
    BOZITA
    Hundmat BOZITA paté lamm 625g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,40 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Skål i rostfritt stål
    KARLIE
    Matskål KARLIE rostfri 28cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman hundpool, hopfällbar
    DOGMAN
    Hundpool DOGMAN 160cm blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Doggy valpfoder i 12 kilograms säck
    Doggy
    Hundmat DOGGY Valp 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 409,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,08 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Royal Canin Puppy Medium torrfoder för valpar, 4 kilograms förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Puppy 4kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vikbar pool med randigt mönster
    beeztees
    Hundpool BEEZTEES Doggy Pool Dip L blÅ/vit/röd ca Ø160x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Bozita Robur Senior torrfoder för hundar, 12 kilogram
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Senior 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 58,25 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp