Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 08:31. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Mörkblå hundsäng med beige kant
    Kerbl
    KERBI Djurbädd Jerome 80 x 60 cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Sterilised Maxi hundfoder för kastrerade vuxna hundar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Sterilised Maxi Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,92 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mjukdjur anka
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Eco Toy anka Jago 33x33x9cm vit 100% återvunnet material
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning hundgodis fylld med benmärg
    Vitakraft
    Märgkex VITAKRAFT 500g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Rottweiler valpfoder i en förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Rotweiler Puppy 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 919,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,58 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Mini Adult hundfoder för små hundar från 8 år
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 212,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 106,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska djurlukt- och fläckborttagare med spraymunstycke
    Fläck- och odörborttagning Piss Off Citrus 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Royal Canin Sterilised Medium hundfoder
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Sterilised Medium Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,92 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PETCARE Treat Eaters Kyckling-Jerky i förvaringsburk
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Chicken Jerky 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 112,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 280,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult LED-armband för säkerhet
    KARLIE
    Hundhalsband KARLIE Visio Light Longhair silikon 65cm gul
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Robur Adult Hundtorrfoder Viktkontroll, 12 kg förpackning
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Weight Control 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 66,58 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått hundkoppel med karbinhake
    DOGMAN
    AntiSlip-koppel DOGMAN Iris svart 300cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Båtstegfäste med rep och fjäder
    DOGMAN
    Cykelfäste DOGMAN hund
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Husdjurspool med randigt mönster och dräneringsventil
    beeztees
    Hundpool BEEZTEES Doggy Pool Sprinkler M ca Ø120x30cm blå/vit/röd/lila
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mr. Beef Snack Grissöron i en förpackning
    Mr. Beef
    Grisöron MR. BEEF 500g
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 298,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Labrador Retriever hundfoder för hundar från 5 år
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult 5+ 12kg
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 929,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 77,42 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Veggie Bits Morot för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Veggie Bits Morot 40g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 20,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 500,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo våtfoder för hundar med lamm för känsliga hundar i burk
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sensitive Dog lamm pur 800g
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman kylmatta för hundar, 50x90 cm
    DOGMAN
    Kyldyna DOGMAN 50x90cm blå drop
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo hundfoder med kalkon och kanin i konservburk
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Active Dog kanin med kalkon 800g
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 61,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Klassisk favoritgodis i 2,5 kilograms säck
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Favoritgodis 2,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 35,96 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Chihuahua Adult hundtorrfoder i säck
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Chihuahua Adult 1,5kg
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo torrfoder Sensitive Dog Lax, 12 kg
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sensitive Dog lax spannmålsfritt 12kg
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 18 Recensioner.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 44,08 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Medium Digestive Care hundfoder förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Digestive Care Medium Adult 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,92 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Noshies Premium Fun Snack för hundar i förpackning
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Noshies 80g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 388,89 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Pomeranian Adult hundtorrfoder i säck
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Pomeranian Adult 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin torrfoder för små, äldre hundar upp till 10 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ 1,5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 112,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wahl Pico hårtrimmer
    Moser
    Klippmaskin MOSER Pico Wahl hundtrimmer
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Transportbur för husdjur av plast
    KARLIE
    Transportbox KARLIE Eco Tourist 1 Aqua 48x31x31cm grå/turkos
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Medium Adult torrfoder för medelstora hundar från 11 till 25 kilogram
    2 varianter
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Adult 10kg
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 67,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin logotyp. Förpackning hundtorrfoder Mini Adult 8+ för små hundar upp till 10 kg för viktkontroll och stöd för vitalitet.
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 8kg
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 81,13 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Mini Adult hundfoder för små hundar upp till 10 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Adult 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 84,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FINEVO våtfoder för aktiva hundar med vildsvin och vinbär, spannmålsfritt och utan soja.
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Active Dog vildsvin med vinbär 800g
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 61,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional valpfoder i 2 kilograms säck
    Doggy
    Hundmat DOGGY professional valp 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varningsskylt med texten Varning för hunden
    Skylt Varning för hunden 20x8cm gul
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita hundfoder med kalkon, 370 gram
    BOZITA
    Hundmat BOZITA kalkon 370g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,35 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp