Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 08:46. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Mr. Beef Snack kaninöron, 200 gram
    Mr. Beef
    Kaninöron MR. BEEF 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 425,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Digestive Care hundfoder, 85 grams förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Digestive Care Adult Loaf 12x85g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 161,04 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 157,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flexi rullkoppel med band och karbinhake för hundar
    2 varianter
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI New Comfort band S 5m <15kg blå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Karlie matskålar för husdjur, set med tre plastskålar
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Flying Frisbee blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 98,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Torkat tuggodis för hundar av nöthud
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Tjurmuskel hel ca 60cm ca 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Förpackning hundtuggpinnar av nöt från Dogman
    DOGMAN
    Tuggpinnar DOGMAN 7-8mm 100-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 338,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med hundmat med Mr. Beef-logotyp och bilder av hundar
    Mr. Beef
    Fodertunna Mr. BEEF med lock plast Ø37x54cm rymmer 40L (utan innehåll)
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundsäng i plast med ventilationsöppningar
    Kerbl
    Hundbädd KERBL Sleepers 1 plast 56x42cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hund ligger i en grå hundsäng.
    Kerbl
    KERBI Hundbädd Lucca grå, 70x85 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 709,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Royal Canin Mini Ageing hundfoder för små hundar från 12 år
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Ageing Gravy 12x85g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 161,04 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 157,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh S beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Original torrfoder för hundar i 12 kilograms säck
    Doggy
    Hundmat DOGGY Original 12kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 28,25 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vitakraft Treaties Bits leverkorv hundgodis
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Treaties Bits leverkorv 120g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,17 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Robur Adult Maintenance torrfoder för vuxna hundar 3 kilogram
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Maintenance 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flera rullade rengöringsdukar av tyg
    Hundgodis TREAT EATERS Retriever Bone 23x4,5cm 5-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Exigent hundfoder för kräsna hundar, 85 grams förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Exigent Adult 12x85g
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 179,04 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 175,53 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart säkerhetsbälte för hundar med karbinhake och bilstolsspänne
    KARLIE
    Säkerhetsbälte KARLIE Car Safety Lead XL 25mm 53-85cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Mini Adult torrfoder för små hundar upp till tio kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Adult 2kg
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 94,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundkudde
    Kerbl
    kERBI Dyna Loneta till hund, brun/grå 105x73cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hopfällbar pool med randigt mönster
    beeztees
    Hundpool BEEZTEES Doggy Pool Dip S ca Ø 80x20cm blå/vit/röd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Royal Canin Puppy Mini hundfoder för valpar upp till 10 kg vuxenvikt
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Puppy 12x85g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 155,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Taste of the Wild Southwest Canyon hundmat med nötkött i sås i en burk
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Cans 390g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh L grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundpool från Dogman
    DOGMAN
    Hundpool DOGMAN 120cm blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 374,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk Sierra Mountain hundfoder med lamm i sås från Taste of the Wild
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD Sierra Mountain Lamb Cans 390g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami tuggrullar med kyckling för alla hundar
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chewing Sticks kyckling
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 496,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef torrfoder Adult lamm för hundar i säck om 15 kilogram
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Sensitive 15kg
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 309,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 20,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack nöt vom, 500 gram
    Mr. Beef
    Hundgodis MR.BEEF vom 500g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 74,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart Flexi rullkoppel med band
    3 varianter
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI New Classic Neon L 5m svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundpool i plast
    DOGMAN
    Hundpool DOGMAN 80cm blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Heavenly by Dogman Farmer''s Beef tuggpinnar för hundar
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggpinne 10st 12,5cm biff
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 469,41 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Heavenly by Dogman tuggrulle för hundar, Farmer''s Beef
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggrulle 15-17,5cm biff
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 570,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Heavenly by Dogman tuggrulle för hund
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggpinne 10st 12,5cm naturell
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 469,41 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack tuggbiffar för hundar i en 200 grams förpackning
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF tuggchips 200g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 36,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 184,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundsäng i tyg med mjukt innerfoder
    Kerbl
    KERBI Hundbädd Samuel, silver/mörkgrå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Sticks hundgodis, förpackning med åtta stycken
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Sticks nöt 8-pack
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 24,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 311,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp