Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 09:31. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Royal Canin Puppy Mini hundfoder, lämpligt för valpar upp till 10 kilogram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Puppy 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Treat Eaters Munchy Sticks Natural Beef för hundar i en förpackning
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Munchy stick natural beef 10mm ca 700g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,71 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle svarta sopsäckar och en förpackad rulle
    Ozami
    Hundbajspåse OZAMI med knythandtag 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 16,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flexi rullkoppel med band och karbinhake för hundar
    3 varianter
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI New Comfort band S 5m <15kg svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart hundsäkerhetsbälte för bil med karbinhake och bälteslåsadapter
    KARLIE
    Säkerhetsbälte KARLIE Car Safety Lead M 20mm 46-70cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Delicious Chews hundgodis i förpackning
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Deli Chew tuggrulle kyckling L 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 321,43 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Mini torrfoder för hundar, 4,75 kilograms förpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY Mini 4,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 35,58 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr Beef Snack tuggrimmor i behållare
    Mr. Beef
    Hundtugg MR. BEEF Tuggstrimlor 70st
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 114,14 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart Ozami Air-Mesh hundsele med reflexdetaljer
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-Mesh svart M
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FINEVO Torrfoder för små, vuxna hundar med kycklingsmak, 8 kg
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Adult Dog S kyckling 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,88 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack Bullkau tuggodis av nötkött för hundar i förpackningen
    Mr. Beef
    Tuggben MR. BEEF 15cm 250g
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Treat Eaters pressade pinnar tuggodis för hundar
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Pressed sticks natural 20x2cm 10st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 250,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Cavalier King Charles hundfoder
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult 7,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 90,53 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Maxi Junior torrfoder för stora hundar
    2 varianter
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 1029,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 68,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita hundfoder med renköttsmak, 625 gram burk
    BOZITA
    Hundmat BOZITA paté ren 625g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,40 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mr. Beef Snack nöron, hundsnack i förpackningen
    Mr. Beef
    Koöra MR. BEEF 200g
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 224,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Pure Chicken XXL Filéer hundgodis med kyckling i förpackning med Golden Retriever
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Kycklingfilé XXL 250g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 300,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Taste of the Wild våtfoder för hundar med fågel och utan spannmål i en burk
    Taste of the Wild
    Hundmat TASTE OF THE WILD Wetlands Duck Cans 390g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 36,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 92,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Lovely hundleksak giraff och räv av plysch
    Vitakraft
    Hundleksak VITAKRAFT flätad blandade utföranden
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Bozita hundfoder med nötkött, 625 grams burk
    BOZITA
    Hundmat BOZITA paté nöt 625g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,40 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh S grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Petcare Treat Eaters hundgodis minimixpaket
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Mini Jars 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 87,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 414,29 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele med reflexer
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-Mesh svart XXXS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Kylmatta för hundar, storlek 50 x 90 cm
    DOGMAN
    Kyldyna DOGMAN 50x90cm grå drop
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh XXXS beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Light Weight Care Mini hundfoder förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Light Weight Care Mini Adult 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 93,63 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Förpackning med Ozami tuggpinnar av råhud för hundar
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chewing Sticks råhud 100-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Light Weight Care Mini hundfoderförpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Light Weight Care Mini Adult 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,67 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Dogman tuggodis för hund med anka och nöt
    DOGMAN
    Tuggpinnar DOGMAN anka 25-pack 12cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 476,04 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Karlie 30:15 Action Ball för hundar
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Big Bobble 13cm gul
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Porträtt av en hund med ett lysande halsband
    KARLIE
    Hundhalsband KARLIE LED 70cm orange
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami tassvård för hundar i en 300 ml sprayflaska
    Ozami
    Tassimpregnering OZAMI Vacker Tass hund 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 330,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundkudde
    Kerbl
    KERBI Dyna Loneta till hund, brun/grå 58x43 cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Enfärgad bakgrund
    DOGMAN
    Kylbädd DOGMAN 75x50cm rosa
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Förpackning hundsnack med kyckling och torsk
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chicken Snack with cod 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matsskål i rostfritt stål för husdjur
    KARLIE
    Matskål KARLIE rostfri 950ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp