Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 10:02. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Hund med munkorg
    KARLIE
    Munkorg KARLIE Comfort L 49-80cm nosomfång ca 21-26cm svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sumo hundleksak av gummi
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Sumo Play 8x8x12cm orange
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Torrfoder Vuxen med nötkött, 15 kg
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Beef flingor 15kg
    Genomsnittligt betyg: 1.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,27 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Shih Tzu hundfoder, 85 gram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Loaf 85g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 168,96 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 165,65 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strandhandduk med randigt mönster, solglasögonmotiv och texten Hallå Sommar
    beeztees
    Kylmatta BEEZTEES Hello Summer ca 100x60cm vit/blå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Royal Canin Adult torrfoder för taxar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Dachshund Adult 1,5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 112,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundkoppel med 30 meter stålvajer och tillbehör i förpackning
    Active Canis
    Löplina ACTIVE CANIS Tie Out Cabel Set 30m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 7,97 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Spårlina för hundar med karbinhake
    Active Canis
    Spårlina ACTIVE CANIS 10m orange/grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rostfri skål för husdjur med gummibas
    KARLIE
    Matskål KARLIE rostfri 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel skål för husdjur med rostfria skålar och halkfri bas
    beeztees
    Matskål BEEZTEES måltidsset silikon 300ml 40x24cm antracit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo våtfoder för hundar Sensitive med kyckling i burk
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sensitive Dog kyckling pur 800g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundkudde
    Kerbl
    KERBI Dyna Loneta till hund, brun/grå 82x57cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning hundgodis med leversmak
    Ozami
    Hundgodis OZAMI leversnittar premium 1kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Robur Sensitive Single Protein torrfoder för vuxna hundar med lamm och ris i en 3 kilograms förpackning
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Adult Sensitive Single Protein Lamm 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 83,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Tugg Dental 28 stycken hundtandvårdsproduktförpackning
    DOGMAN
    Hundtugg DOGMAN Tugg Dental med kyckling 28-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Adult torrfoder med nötkött för hundar, 12,5 kg
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Pre Adult Grain free 12,5kg
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 29,52 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack torkat nöt kött 100 g
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Torkat kött 100g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 33,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 339,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Double Sandwich hundgodis med kyckling och fisk i en förpackning
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Double Sandwich kyckling & fisk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack Mix för hundar i en 600 grams förpackning
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Natura Tuggmix 500g
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 178,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart Flexi rullkoppel för hundar med karbinhake
    3 varianter
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI Black Design lina XS 3m <8kg svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Sterilised hundfoder för alla storlekar, 85 gram
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Sterilised Adult Loaf 12x85g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 209,04 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 204,94 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Lollipop för hundar i förpackning
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Lollipop blandade smaker
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 11,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spiralkabel med karbinhakar
    DOGMAN
    Löplina DOGMAN spiral 6m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Petcare Treat Eaters ankryck för hundar i burk
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Duck Jerky 400g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 112,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 280,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Medium torrfoder för hundar från 11 till 25 kilogram från 10 år
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Medium Ageing 10+ 15kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1069,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 71,27 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stapel hundtuggpinnar
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Munchy beef 10mm ca 100st 700g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 85,57 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel hundskål med stativ av rostfritt stål, en fylld med vatten, den andra med hundfoder
    KARLIE
    Ställning KARLIE för två matskålar inkl. 2 skålar 350ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundleksak ben med rep
    KARLIE
    Hundleksak KARLIE Sumo Fit Bone 20x6x6cm orange
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita hundfoder med kalkon, svenska ingredienser, 625 grams burk
    BOZITA
    Hundmat BOZITA paté kalkon 625g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,40 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Ozami tuggrullar med kyckling för alla hundar
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chewing Sticks kyckling
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 595,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska med K9 Aloe Vera Competition schampo
    Djurschampo K9 Aloe Vera 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin hundfoder för mycket små, vuxna hundar, 12-pack
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN X-Small Adult Gravy 12x85g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,91 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 166,59 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef Snack Hundgodis i hink
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF snackben 900g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blå gymnastikboll
    KARLIE
    Gummiboll KARLIE 5cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Chicken Slice hundgodis förpackning
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chicken Slice 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mattskål i rostfritt stål för husdjur
    KARLIE
    Matskål KARLIE rostfri 1900ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 85,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp