Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 11:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Svart hundkoppel med karbinhake och handrem
    KARLIE
    Hundkoppel KARLIE Art Sportiv Premium Leine 1,8m svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Hund Våtfoder Mini Ageing Burk
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Mini Ageing Loaf 195g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 128,21 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman tuggpinnar med kycklingsmak i förpackningen
    DOGMAN
    Tuggpinnar DOGMAN kyckling 6-pack 12cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 28,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 385,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh XXS beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Long Lasting Chews, 25 stycken, tuggar för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Tuggpinnar Long Lasting Chews 12,5cm 25-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 70,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 538,46 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef hundmatsburk med fem sorters kött
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF 5 sorters kött 1200g
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 16 Recensioner.
    pris — 31,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 26,58 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef hundgodis, förpackad
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Grisben 1st
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 22,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 78,97 kr per kg
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Doggy Original torrfoder för hundar i en 4,75 kilograms förpackning
    Doggy
    Hundmat DOGGY Original 4,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 35,58 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Transportbur för husdjur med gallerdörr och hjul
    KARLIE
    Transportbur Nomad L med hjul 81x56x59cm max belastning 25kg grå/vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 1159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Mr Beef Sticks hundgodis, 8 stycken
    Mr. Beef
    Hundgodis MR. BEEF Sticks fågel 8-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 24,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 311,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Kycklingsnacks med fisk, morot, äpple för alla hundar
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chicken Snack fisk, morot, äpple
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundmatskål i rostfritt stål med ben- och tassavtrycksmönster
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 800ml mörkröd
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Adult Jack Russell Terrier torrfoder för hundar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Jack Russel Adult 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami igelborste för alla raser, lämplig för hundar och katter
    Ozami
    Djurborste OZAMI Hedgehog medium 15,5x11x4,5cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Mat skål för hundar i rostfritt stål med ben- och tassavtrycksmotiv
    KARLIE
    Matskål KARLIE Bella rostfri 21cm 1500ml svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 102,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Hypoallergen hundgodis med kalkon och struts
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT BeefStick Hypoallergen 12g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Lovely hundleksak kanin av plysch
    Vitakraft
    Hundleksak VITAKRAFT mjuk blandade färger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Interaktiv hundleksak av plast
    NINA OTTOSON
    Hundleksak NINA OTTOSON Dog Brain Train Tornado
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Original för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefstick kött 12gr
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Robur Sensitive torrfoder för hundar med renkött, 3 kilogram
    Bozita Robur
    Hundmat BOZITA ROBUR Grain Free Reindeer 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 355,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Heavenly by Dogman tuggroll för hundar
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggrulle 15-17,5cm naturell
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 570,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundkorg i plast med ventilationsöppningar
    Kerbl
    Hundbädd KERBL plast Sleepers 6 118x80cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 529,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Finevo torrfoder för hundar med lax för känsliga hundar, 3 kilogram
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sensitive Dog lax spannmålsfritt 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick med viltsmak för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefsticks vilt 12gr
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman tuggleksak för hundar, tillgänglig från Hornbach
    DOGMAN
    Tuggknut DOGMAN kyckling 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 374,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Knippe tuggodis för hundar
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggpinne 10st 25cm naturell
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 387,65 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå sengångare gosedjur
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES sengångare Mees XL 80x30x20cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning Vitakraft Boony Bits hundgodis för träning
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Boony Bits 55g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 20,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 363,64 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flexi rullkoppel för hundar
    Flexi
    Hundkoppel FLEXI New Comfort band S 5m <15kg röd
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Treat Eaters Mini Duck hundgodis i plastbehållare
    Treateaters
    Hundgodis TREATEATERS Mini Duck 70g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 455,71 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • K9 Competition Aloe Vera Spray Conditioner Nano Mist
    Djurbalsam K9 Nano Mist 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh XS grön
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional Schonkost torrfoder för hundar, 3,75 kilogram
    Doggy
    Hundmat DOGGY professional skonsam 3,75kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,73 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • K9 Competition Aloe Vera Balsam flaska
    Djurbalsam K9 Aloe Vera Conditioner 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Hot Dog för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefstick Hot Dog 40g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 996,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Heavenly by Dogman tuggben för hund med kycklingsmak
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Heavenly tuggben 15-17,5cm kyckling
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 439,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp