Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 12:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hund

690 resultat
(718 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Mr. Beef Adult hundfoder med kyckling, 12,5 kilogram
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF Adult Poultry 12,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 25,52 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Chews tugghorn av nötskinn i påse
    Vitakraft
    Tuggben VITAKRAFT pressad 22cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick med lamm för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beefsticks lamm 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matskål i rostfritt stål med tassavtryck och benmotiv
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 800ml svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 58,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundsele i luftigt meshmaterial på galge
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-mesh M beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Blå foder- och vattendispenser för husdjur med transparent foderbehållare
    Matbar foder/vatten 30x40x20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Pure Chicken Mini Cubes hundgodis med kyckling i återvinningsbar förpackning
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Mini Cubes kyckling 80 g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 38,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 475,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sovande plyschfår
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Puppy Cuddle Toy hjärtslagsimulator Bowi ca 42x18x12cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Original för hundar
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beef-Stick 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy hundgodis med kycklingsmak i 150 grams förpackning
    Doggy
    Hundgodis DOGGY Promenadgodis Grain Free 150g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 160,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita våtfoder för hundar med kyckling och ris, 370 gram
    BOZITA
    Hundmat BOZITA kyckling & ris 370g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,35 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo torrfoder kyckling för små, vuxna hundar under 10 kg i en 3 kg förpackning
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Adult Dog S kyckling 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart hundkoppel med karbinhake
    DOGMAN
    AntiSlip-koppel DOGMAN Iris svart 180cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Kuber av Tonfisk hundgodis förpackning
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Cubes of tuna 80g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mr. Beef hundmatsburk med lamm, kalkon och nötkött
    Mr. Beef
    Hundmat MR. BEEF lamm&kalkon 1200g
    Genomsnittligt betyg: 4.9 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 31,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 26,58 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finevo Adult Dog Light/Sterilised hundfoder med kyckling i en 3 kilograms förpackning
    FINEVO
    Hundmat FINEVO Sterilised Dog kyckling 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 63,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundleksak av rep och plast
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Dental repknut Puppy ca 30x8,8x 8,8cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundkoppel med karbinhake
    Ozami
    Hundkoppel OZAMI Air-mesh 180cm beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå plysch elefant som hundleksak från Vitakraft
    Vitakraft
    Hundleksak VITAKRAFT Elefant med pip plysch grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Igel gosedjur
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES Eco Toy igelkott Ittie 26x14x15cm beige 100% återvunnet material
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Burger hundsnack i trepack med notering om ny storlek och utan tillsatt socker
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Beef Burger 3st 27g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 737,04 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tick Twister fästingborttagare set för människor och djur
    Ozami
    Fästingborttagare OZAMI O'Tom Tick Twister 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Meaty Deer hundgodis av hjortkött i en förpackning om 80 gram.
    DOGMAN
    Hundgodis DOGMAN Kuber av hjort 80g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund, blå plaskpool med texten Stay Cool och en gyllene ventil
    beeztees
    Hundleksak BEEZTEES sprinklermatta Stay Cool ca Ø100cm blå/vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Light Weight Care Medium torrfoder för hundar i en förpackning
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Light Weight Care Medium Adult 3kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 288,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 96,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mat- och vattenskål i rostfritt stål med tassmönster för husdjur
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 300ml svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Royal Canin Light Weight Care hundfoder i 85 grams påse för alla storlekar
    RoyalCanin
    Hundmat ROYAL CANIN Light Weight Care Adult Loaf 12x85g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 204,96 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 200,94 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå hundbädd med sexkantigt mönster och mjuk innerkudde
    KARLIE
    Hundbädd KARLIE Velvet 80x70x22cm grå
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtKan ej reserveras
  • Hundskål i rostfritt stål med tassavtryck
    KARLIE
    Skål Ascar med tassar 300ml ljusblå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 38,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Petwise fästinghalsband för hundar och katter med användningsområde och fästingsymbol
    Fästinghalsband Petwise 70cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Treaties Bits hundgodis kyckling i förpackning
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT Treaties Bits fågel 120g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,17 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami Air-Mesh hundsele
    Ozami
    Hundsele OZAMI Air-Mesh svart XXS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Beaphar Tandgel för hundar och katter
    Beaphar
    Tandgelé Beaphar leversmak 10g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 12900,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman tandkräm för hundar för daglig tandvård, 100 gram
    DOGMAN
    Tandkräm DOGMAN Tandren 100g biffsmak
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rostfri skål med gummiring för husdjur
    KARLIE
    Matskål KARLIE Inox rostfritt stål halkfri 1590ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ozami tuggtänder med kyckling för alla hundar
    Ozami
    Hundgodis OZAMI Chewing Sticks kyckling
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 575,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Hund"

Ytterligare kategorier inom "Hund"

upp