Foder MOELVEN Regina allmoge grå 16x69x2440mm
- Utförande: Foder
- Dekoroptik: Grå
- Lev. tid ca. 1-3 arbetsdagar
- Redo för upphämtning om 4 timmar
- 26 st i lager
- Parkett & laminat, Gång 90
Artikeldetaljer
- ArtikeltypList
- UtförandeFoder
- AnvändningsmiljöInomhus
- AnvändningVäggbeklädnad
- AnvändningsområdeVägg
- RumArbetsrum, Vardagsrum, Hall, Badrum
- MaterialTrämaterial
- MaterialspecifikationMDF
- DekoroptikGrå
- Bredd69 mm
- Längd2 440 mm
- Tjocklek16 mm
- KulörNCS S 2500-N
- SerieRegina
- Yta/ytbehandlingLackerad
- EAN7040438184395
Certifikat och service
Datablad
Beskrivning
Regina Foder Allmoge ramar in fönster och dörrar. Den utmärkande profilen ger rummet en hemtrevlig känsla. Fodret är färdigmålat med vattenbaserad färg i Grå NCS-kulör S 2500-N och passar utmärkt till Regina panelskivor. Den hemtrevliga stilen för hela rummet skapar du med kompletterande Regina lister i allmoge utförande.
Regina Foder Allmoge monteras runt fönster och dörrar. MDF består av finmalda träfibrer och lim som sammanpressats under högt tryck och hög värme.
Produktsäkerhet
Ansvarig för produktsäkerhet se .
Ytterligare kategorier
Kundrecensioner
Då både varuhuskunder och webbshopskunder välkomnas att skriva produktrecensioner på Hornbach.se, presenteras recensioner både från kunder med en validerad webbshopsbeställning, men även från kunder som inte har verifierat att de har använt eller köpt produkterna.
