Bild 1 av 4

Sockel MOELVEN Regina modern vit 12x56x2440mm
75,00 kr*/ st
(30,74 kr*/ m)- Utförande: Sockellist
- Ytbehandling: Lackerad/Målad
- Dekoroptik: Vit
motsvarar
2,44 m
Hemleverans / Leverans till ombud
- Lev. tid ca. 1-3 arbetsdagar
HORNBACH Göteborg
Hämta i varuhuset (kostnadsfritt)
- Redo för upphämtning om 4 timmar
- 159 st i lager
- Parkett & laminat, Gång 90
Artikeldetaljer
Hoppa över område
- ArtikeltypList
- UtförandeSockellist
- AnvändningsmiljöInomhus
- AnvändningVäggbeklädnad
- AnvändningsområdeVägg
- RumArbetsrum, Vardagsrum, Hall, Badrum
- MaterialTrämaterial
- MaterialspecifikationMDF
- YtbehandlingLackerad/Målad
- DekoroptikVit
- Bredd56 mm
- Längd2 440 mm
- Tjocklek12 mm
- KulörNCS S 0502-Y
- SerieRegina
- EAN7040438184371
Certifikat och service
Datablad
Beskrivning
Hoppa över område
Regina Sockel Modern används som övergång mellan golv och vägg. Den enkla profilen smälter in mer än tar plats i rummet. Sockeln är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS-kulör S 0502-Y och passar utmärkt till Regina panelskivor. Den moderna stilen för hela rummet skapar du med kompletterande Regina lister i modernt utförande.
Regina Sockel Modern används som övergång mellan golv och vägg. MDF består av finmalda träfibrer och lim som sammanpressats under högt tryck och hög värme.
Regina Sockel Modern används som övergång mellan golv och vägg. MDF består av finmalda träfibrer och lim som sammanpressats under högt tryck och hög värme.
Produktsäkerhet
Ansvarig för produktsäkerhet se .
Ytterligare kategorier
Kundrecensioner
Hoppa över område
Då både varuhuskunder och webbshopskunder välkomnas att skriva produktrecensioner på Hornbach.se, presenteras recensioner både från kunder med en validerad webbshopsbeställning, men även från kunder som inte har verifierat att de har använt eller köpt produkterna.