Sprutpistol FOR_Q easy 1/2"
- Anslutning: 13 mm (1/2 tum)
- Material: Plast, Metall
- Lev. tid ca. 2-5 arbetsdagar
- Redo för upphämtning om 4 timmar
- 12 st i lager
Artikeldetaljer
- Artikelfördelupp till 6 bar, steglöst justerbar, enhandsmanövrering, på-/av‑knapp
- Anslutning13 mm (1/2 tum)
- KlassificeringSlutet av systemet
- SystemSlangkopplingssystem for_q
- ArtikeltypSpruta
- AnvändningsmiljöUtomhus
- AnvändningBevattna
- AnvändningsområdeTrädgårdsbevattning
- MaterialPlast, Metall
- FärgBlå, Svart
- Kan fällas in som ett teleskopNej
- Huvud kan vinklasNej
- EgenskapSteglöst ställbar
- Serieeasy
- AKNP5N6
- EAN4306516752768
Beskrivning
En tålig och lättanvänd sprutpistol som ger stabil vattenfördelning vid både bevattning och rengöring. Anpassad för 1/2-system i for_q-serien.
Sprutpistol FOR_Q easy 1/2
Sprutpistolen är tillverkad av plast och metall för att klara långvarigt utomhusbruk. Den är kompatibel med 1/2-slangsystem i for_q-serien och används som systemets avslutande del. Vattenflödet kan ställas in efter behov, vilket gör pistolen lämplig för både skonsam bevattning och mer koncentrerad stråle. Konstruktionen är robust och ger ett jämnt vattenflöde vid dagligt arbete i trädgården.
Egenskaper:
• Passar 1/2-slangsystem
• Plast och metall för hög hållbarhet
• Ger jämnt och stabilt vattenflöde
• Används som systemets avslutande del
• Lämplig för både bevattning och rengöring
Sammanfattningsvis: En pålitlig och lättanvänd sprutpistol som förenklar vattenhanteringen i trädgården.
Produktsäkerhet
Ansvarig för produktsäkerhet se .
Kundrecensioner
Då både varuhuskunder och webbshopskunder välkomnas att skriva produktrecensioner på Hornbach.se, presenteras recensioner både från kunder med en validerad webbshopsbeställning, men även från kunder som inte har verifierat att de har använt eller köpt produkterna.