Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 13:54. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

CENTA

784 resultat
Hoppa över produktlista
  • Nordsjö Tinova VX+ 2 i 1 fasadfärg i färgburk
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Tinova VX+ 2in1 vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 639,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 255,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Original 3in1 träprimer burk
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original Kvist- och Spärrgrund vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk Nordsjö Original kvist- och spärrgrund
    Nordsjö
    Snickerigrund NORDSJÖ Original Kvist- och Spärrgrund vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Master väggfärg
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 7 matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1198,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordsjö Master väggfärg
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Master Wall 7 matt vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med Teknos Nordica Classic fasadfärg
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica Classic akrylatfärg vit 2,7L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 295,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Classic
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica Classic akrylatfärg vit 0,9L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med Teknos Nordica Classic fasadfärg
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica Classic akrylatfärg vit 9L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö väggfärg, halvmatt, burk
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Original 20 BW halvmatt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 189,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö väggfärg halvmat i hink
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Original 20 BW halvmatt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1198,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö färgburk med texten Väggfärg halvmatt 20
    Nordsjö
    Väggfärg NORDSJÖ Original 20 BW halvmatt vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol träolja för terrasser med UV-skydd och vattenavvisande i en burk
    Cuprinol
    Trädäckolja CUPRINOL Plus Bc 2,325L
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,88 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Trädäckolja Plus, skydd i upp till 4 år, med färgblandningssymbol
    Cuprinol
    Trädäckolja CUPRINOL Plus Bc 4,65L
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Träolja V träolja för utomhusbruk i en metallhink
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL V BC 0,93L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 160,22 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol Träolja V i en metallhink för träunderhåll utomhus
    Cuprinol
    Träolja CUPRINOL V BC 4,65L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,15 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö parkettlack halvmatt i färgburk
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö parkettlack halvmatt i hink
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink parkettlack halvblank
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 5L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova UV Super Terrace terrass- och möbelolja burk
    Nordsjö
    Möbel- och Terassolja NORDSJÖ Tinova Uv Super Terrace Bc 4,65 l
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Tak takfärg i en metallhink med Teknos logotyp och Mix symbolen
    Teknos
    Takfärg TEKNOS Teknospro tak vit 9L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,89 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos TAK takfärg i en färgburk med Teknos logotyp och Mix symbol.
    Teknos
    Takfärg TEKNOS Teknospro tak vit 2,7L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,78 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink med halvblank färg från Nordsjö
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original halvblank S0502-Y 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol dörr- och fönsterfärg i hink
    Cuprinol
    Dörr- & fönsterfärg CUPRINOL V vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cuprinol dörr- och fönsterfärg i burk
    Cuprinol
    Dörr- & fönsterfärg CUPRINOL V vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 269,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    En burk Hornbach vägg- och takfärg Plus, vattenbaserad dispersionsfärg, helmatt, innehåll 1 liter.
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Vägg och takfärg Plus fem liter vit helmatt för inomhusbruk
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Vägg- och takfärg Plus från Hornbach i en 10 liters hink, vattenbaserad färg för inomhusbruk med helmatt glansgrad.
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Zinsser Gardz problemlösande primer i 5-liters hink
    Ytförsegling Gardz 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 125,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Kinesisk Träolja: Burk med träolja, brun, 3 liter
    Träolja HERDINS kinesisk pigmenterad brun 3L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgeimer Nordsjö Original, lämplig för blandning
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original halvmatt vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö lackfärg i burk med mixsymbol
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Original halvmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 289,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Kinesisk Träolja, 3 liters burk
    Träolja HERDINS kinesisk 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink fasadfärg för puts och betong
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Siloxane vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2098,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 209,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kinesisk träolja i burk från Herdins, 1 liter
    Träolja HERDINS kinesisk 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 198,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Murtex Siloxane fasadfärg för puts och betong i en hink
    Nordsjö
    Fasadfärg NORDSJÖ Murtex Siloxane vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 279,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Golvlack Aqua 3 liters behållare
    Golvlack matt 3 l
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 266,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp