Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 16:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Grund

3132 resultat
Hoppa över produktlista
  • Geberit tryckplatta för spolcistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma20 Round dubbelspolning borstat stål 7832168
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1919,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Teknos Nordica Primer i en burk med 0,9 liter
    Teknos
    Primer TEKNOS Nordica vit 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 365,56 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordica Primer för ytterfasader från Teknos
    Teknos
    Primer TEKNOS Nordica vit 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 232,96 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Nordica Primer av märket Teknos för fasader
    Teknos
    Primer TEKNOS Nordica vit 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 161,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Herdins tjärolja, 3 liter
    Tjärolja HERDINS pigmenterad vitriolgrå 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Trätjärolja, grå färg, 3 liter
    Tjärolja HERDINS pigmenterad grå 3L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 275 ml burk, för träbehandling
    Hårdvaxolja HERDINS vit 275ml
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1050,91 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Tjärolja Tjärolja i svart, 3 liters burk
    Tjärolja HERDINS pigmenterad svart 3L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 226,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Herdins Hårdvaxolja, 1 liters burk
    Hårdvaxolja HERDINS pigmenterad vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 649,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teknos Nordica Eko fasadfärg i färgburk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg oxidröd 9 L Bas 5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1989,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 221,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Multigrund vit 2 l
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Akryl Multigrund vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 25 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk med Teknos logotyp och trycket Nordica matt
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 2,7L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Burk med matt fasadfärg från Teknos Nordica
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2049,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 227,67 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Teknos Nordica fasadfärg, matt, 0,9 liters burk
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica matt vit 0,9L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 443,33 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Hörn bastu med glasfront, träbänkar och kamin i ett modernt designat rum
    Home Deluxe
    Bastu SKYLINE XL BIG 8kW bastuaggregat 210x200x200cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träskjul med dubbeldörr och skydd
    Plus
    Förråd PLUS Nordic Multi 9,5m² 2 moduler med dubbeldörr och öppen framsida
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29856,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Pop-up sprinkler för trädgårdsbevattning
    Gardena
    Stickventil GARDENA Pipeline
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akvarium med fiskar, växter och stenar
    Juwel Aquarium
    Akvarium JUWEL RIO 180 LED vit
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 3749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima metallfärg, vit, skyddar alla metaller
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth vit 0,75L
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardena Filter för trädgårdsslangar
    Gardena
    Tryckutjämnare GARDENA Micro-Drip-System 1000
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 146,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit tryckplatta med två knappar för spolcistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma 01 platta krom blank / knapp krom blank 115.770.21.5
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 832,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ventilator för badrum
    Fresh
    Värmeflyttare FRESH Intellivent Celsius
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rullställning i aluminium med arbetsplattform för byggnadsarbete
    Rumsställning med plattform 3 m
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 1790,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plugg med fyrkantigt huvud av plast
    Fuktspärrteknik
    Fästplugg FUKTSPÄRRTEKNIK F1 för Delta matta & kantlist 40 mm 200st/frp
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rullställning med plattform för arbete på höjd
    Werner
    Byggställning WERNER Tower modul D, påbyggnad till modul C
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 6990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Betong distans
    Keienburg
    Plint KEIENBURG fundament 220 x 220 x 170 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 386,36 kr per m
    Vid köp av 75 st:
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 340,91 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hammerite Ultima Vit, metallskyddsfärg för utomhusbruk, 12 års skydd
    Hammerite
    Metallfärg HAMMERITE Ultima Smooth vit 0,25L
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master träfärg inomhus, 40, halvblank
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 40 halvblank 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 399,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Master Träfärg Inomhus i en hink
    Nordsjö
    Snickerifärg NORDSJÖ Master Wood Paint Indoor 40 halvblank 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 259,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Betongblandare för byggnadsarbeten
    Pattfield
    Betongblandare PATTFIELD omonterad 160L
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 2590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapet med blommönster
    Laura Ashley
    Tapet LAURA ASHLEY Loveston Coral rosa 121076
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 124,19 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshög från trä
    Plus
    Planteringslåda PLUS på ben svart 88x37x39cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trädgårdshus i trä med skjutdörr
    Plus
    Lekstuga PLUS Cozy med bänk obehandlat - inkl. takpapp/aluminiumgjutning 184x208cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 20500,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Herdings Lackbets Aqua, mörk ek 625, 275 milliliter, vattenbaserad, miljömärkt.
    Lackbets HERDINS aqua 625 mörk ek 275ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,18 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dörrstängare set för innerdörrar
    Paulmann
    Basset PAULMANN URail 2,3m signalvit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
upp