Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 15:15. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Rosa | Inredning & bilder

 
 
248 resultat
(316 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Winton oljefärg i tub om 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 257 (20) rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mugg med texten ''World''s Best Mum Ever''.
    Nostalgic-Art
    Mugg NOSTALGIC ART Number 1 Mum
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ kudde i manchester
    Unique Living
    Nackkudde UNIQUE LIVING Cord old pink 25x45cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Inramningsservice – låt oss rama in din konst

    Inramning av bilder och tavlor efter mått. Med rätt inramning kan du framhäva bilden och samtidigt förlänga bildens livslängd. Våra rammakare i varuhuset hjälper dig att hitta den bästa inramningen för din tavla. Bara d ...mer

  • Flerfärgade magneter för whiteboardtavlor
    Magnet set flerfärgade sorterade 10-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inramad bild av en leopard med glasögon, fluga och kavaj mot en blommig bakgrund
    Pure Living
    Inramad bild leopard LED 50x70cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Sittsäck i konstpäls
    Sitting Point
    Sittsäck SITTING POINT Fluffy XL gammelrosa 70x90cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fyrkantig puff i manchester för inomhusbruk
    Sitting Point
    Sittpuff SITTING POINT Roll Shara gammelrosa 35x55x65cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Matta med randigt mönster
    Trasmatta Senegal flerfärgad 60x100 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund, fluffig matta
    SoleVito
    Stolsdyna SOLEVITO fäll syntet rosa Ø 35cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Målning med blommotiv i ram
    Canvasbild Original Inramad bild färgglada blommor 90x60cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tips & råd

    Planera din förvaring

    När du vill. Var du vill. Med Elfas ritverktyg kan du planera din förvaring i lugn och ro – hemma i soffan, på tåget eller mellan dagens alla måsten. Skapa din lösning, testa olika alternativ och se idéerna ta form dir ...mer

  • Servett med motiv av enhörning, regnbåge och moln
    SoleVito
    Matta Nela Enhörning 100x100cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativt arrangemang med värmeljushållare, stenar och orkidéblommor
    Glastavla Gold Candle 30x80cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection väggfärg matt i nyansen Florida Keys i en hink med metallhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Florida Keys 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inspiration

    Måla böljande vägg och ton-i-ton – @designbycilla och Nordsjö visar hur

    Skapa en personlig atmosfär i ditt hem genom att måla en böljande vägg med Nordsjös trendkulörer, guidad av influencern Cecilia Rosvall. Använd Nordsjös kulörer, inklusive den lugnande nyansen Sweet Embrace™, och följ Ce ...mer

  • Winsor & Newton Artisan Vattenblandbar oljefärg Permanent Rose, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 502 rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hög luggmatta med rombmönster
    SoleVito
    Matta Shaggy Ruta rosa 80x150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Glitter foamlera i transparent plastbehållare, sex färger, inklusive modelleringsverktyg
    Creativ Company
    Foam Clay® CREATIV COMPANY Pastellfärg glitter 6x14g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Fyrkantig kudde med pälsutseende
    SoleVito
    Kudde SOLEVITO Romance rosa 45x45cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träbrygga vid sjön med utsikt över bergen
    Glastavla Derwent 50x125cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 715,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Målning med blommotiv på duk
    Canvasbild Original Inramad bild Big Flower 90x60cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Fårskinnsimitation matta
    SoleVito
    Fäll SOLEVITO Romance Shape syntet rosa 55x80 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    Så skapar du smart förvaring i hela hemmet

    Att skapa ordning hemma handlar inte om att göra allt på en gång, utan om att bygga smarta system som fungerar över tid. Med rätt förvaring, tydlig sortering och lösningar anpassade efter varje rum blir vardagen enklare ...mer

  • Rund matta
    3 varianter
    SoleVito
    Matta SOLEVITO Romance rund wild berry Ø80cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Prydnadskudde med blommönster
    SoleVito
    Prydnadskudde SOLEVITO Terra lux 45x45cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Inramad väggkonst med flickas silhuett och hjärtmotiv
    Pure Living
    Inramad bild Flicka med hjärta LED 70x50cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Matta med rombmönster
    SoleVito
    Matta Shaggy Ruta rosa 160x230cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Staplade stenar med körsbärsblomgren som dekoration
    Glastavla Pink Stone 30x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Permanent Rose, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 502 rosa 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Diverse klistermärkesark med motiv som bokstäver, djur och dinosaurier.
    Ministicker 3D Mix 13x8cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Illustration med tre enhörningar och stjärnor
    The Wall
    Canvastavla THE WALL rosa enhörning 3 st 25x25cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Winton oljefärg Permanent Rose
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 502 (49) rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Inramad tavla med ett målat porträtt av en kvinna med blomkrans och mörkt hår i Frida Kahlo stil.
    Canvastavla Frida Kahlo II inramad 40x60
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Giotto Candy Collection glitterpennor, 8 stycken i en förpackning
    GIOTTO
    Glitterpennor Giotto Candy collection 8-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle av ribbad manchester
    Unique Living
    Nackkudde UNIQUE LIVING 20x45CM Fuchsia
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Inredning & bilder"

Populärt sortiment inom kategorin "Inredning & bilder"

Dina projekt inom "Inredning & bilder"

upp