Konstgjord kvist Eustoma 69cm lila
- Artikeltyp: Konstblomma
- Höjd: 69 cm
- Lev. tid ca. 1-3 arbetsdagar
- Redo för upphämtning om 4 timmar
- 24 st i lager
- Grill & grilltillbehör
Artikeldetaljer
- ArtikeltypKonstblomma
- AnvändningsmiljöInomhus
- AnvändningDekoration
- FärgLila
- Höjd69 cm
- MaterialKonstfiber
- InformationMaterialet är brännbart. Håll det därför borta från öppen eld, cigaretter och andra värmekällor för att undvika brand.
- UV-beständighetNej
- EAN7332509144279
Beskrivning
En lättskött konstgjord blomma som ger färg och ett mjukt uttryck i hemmets inomhusmiljöer. Ett dekorativt val för dig som vill ha ett hållbart och stilrent inslag utan skötsel.
Konstgjord kvist Eustoma 69 cm
Denna konstgjorda kvist föreställer lila prärieenzian (Eustoma) och är tillverkad av konstfiber för långvarig form- och färgbeständighet. Med en höjd på 69 cm fungerar den som ett dekorativt blickfång i vaser och blomsterarrangemang. Den lila färgen skapar en fräsch och inbjudande känsla som lyfter rummets helhetsintryck. Produkten är avsedd för inomhusbruk och bör placeras skyddad från direkt solljus eftersom den inte är UV-beständig.
Egenskaper:
• Konstgjord kvist med Eustoma (prärieenzian)
• Höjd: 69 cm
• Färg: lila
• Tillverkad av konstfiber
• Underhållsfri dekoration
• Avsedd för inomhusbruk
Sammanfattningsvis: En dekorativ och hållbar konstgjord Eustoma‑kvist som ger varaktig färg och ett elegant uttryck i inomhusmiljöer.
Ytterligare kategorier
Hoppa över lista- Trädgård
- Växter, krukor & odling
- Konstgjorda växter
- Sidenblommor & kvistar
- Konstblommor
- Konstgjorda orkidéer
- Konstväxter
- Konstgjorda buketter
- Konstgjorda blomstergirlanger
- Stora konstgjorda växter
- Konstgjorda bonsaiträd
- Konstgjorda buxbom
- Konstgjorda hängande växter
- Konstgjorda prydnadsgräs
- Växtväggar
- Övriga konstgjorda växter som ser äkta ut
Kundrecensioner
Då både varuhuskunder och webbshopskunder välkomnas att skriva produktrecensioner på Hornbach.se, presenteras recensioner både från kunder med en validerad webbshopsbeställning, men även från kunder som inte har verifierat att de har använt eller köpt produkterna.