Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 07:05. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

 
 
214 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    Hink med väggfärg, matt, innehåll 10 liter, från Hornbach
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Vestan med tråg rosa 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vattenflaska av genomskinlig plast med lock
    Hornbach
    Kolsyrat vatten HORNBACH 50cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Helsingborg

    Upptäck HORNBACH Helsingborg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Parkettlack för inomhusbruk, 70 glans, märke Hornbach
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V70 glansig 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V70 glansig 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 187,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Färg för väggar och tak i burk från Hornbach
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hink vägg- och takfärg Plus, matt
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Hink med vägg- och takfärg, 10 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Vägg- & takfärg Plus HORNBACH 3 helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med vit grundfärg, 10 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 54,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med vit grundfärg, 5 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Malmö

    Upptäck HORNBACH Malmö – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • NYHET
    Strukturfärg i en 20 kilos hink som räcker till cirka 30 kvadratmeter, väderbeständig och finkornig, inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med 10 kilogram Hornbach strukturfärg för fasader, väderbeständig strukturputs, helmatt
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach djupgrund, 10 liters dunk, för inomhus och utomhus, vattenlöslig, binder porösa och sugande underlag, räcker till circa 60 kvadratmeter.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Kristianstad

    Upptäck HORNBACH Kristianstad – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • NYHET
    Hornbach djupgrund vattenlöslig i 5 liters dunk för inomhusbruk och utomhusbruk räcker till circa 30 kvadratmeter. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallhäftprimer i en burk på 250 ml från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 250ml
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 636,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall Haftgrund primer i burk från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 750ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Hink med vit, matt väggfärg, 5 liter från Hornbach
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 85,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg för väggar, matt, vit, en liter, Hornbach logotyp
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Borås

    Upptäck HORNBACH Borås – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Färgtråg av plast
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 17x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgtråg med avstrykningsgaller för färgrollers
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 24x30cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 12cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 10cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Hörnroller HORNBACH 5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Strukturgrund matt vit 5 liter hink för inomhus och utomhus räcker till cirka 35 kvadratmeter.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach strukturgrund matt vit 10 liter hink för inomhus och utomhus.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH sockerfri 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapettillbehörsset med hink, borstar, rullar, skrapa, sax och skärverktyg
    Hornbach
    Tapetseringsset HORNBACH 11 delar
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Persika iste i en burk
    Hornbach
    Iste HORNBACH Persika 25cl
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av fleece
    Hornbach
    Roller HORNBACH rosa 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp