Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 08:25. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    Hink med väggfärg, matt, innehåll 10 liter, från Hornbach
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Grip A560 Classic primer, 1 liters flaska. Lösningsmedelsfri, emissionssnål och snabbtorkande primer för förbehandling av underlag.
    Bostik
    Primer BOSTIK Grip A560 Classic 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 135,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Vestan med tråg rosa 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Helsingborg

    Upptäck HORNBACH Helsingborg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Vattenflaska av genomskinlig plast med lock
    Hornbach
    Kolsyrat vatten HORNBACH 50cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart paraply med Hornbach logotyp
    Paraply svart "Hornbach"
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Svart tändare med logotyp
    Fanshop
    Tändare HORNBACH svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Tändare
    Fanshop
    Tändare HORNBACH orange
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • DeWalt laddare med två 18 volts batterier på fem amperetimmar
    DeWalt
    Batteristartsats DEWALT DCB1104P2-QW 18V XR 2x5,0Ah 1xDCB110
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 2089,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mapei Primer E-10 burk för spackel, akrylbaserad, netto 5 kg
    Mapei
    Primer MAPEI E10 5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mapei Primer E-10 i en blå plastflaska, 1 kg nettovikt
    Mapei
    Primer MAPEI E10 1kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Malmö

    Upptäck HORNBACH Malmö – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Sika 1 vattentätt medel i 5 kilograms dunk
    Sika
    Vattentätare SIKA 1 vattentätare 5kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 77,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Plastlist
    Avstängningslist TEBO 50x50x2000 mm 2-PACK
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 32,25 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skyddskåpa av plast
    Huv NORBRO ENERGI till gasolflaska P6 & P11
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Kristianstad

    Upptäck HORNBACH Kristianstad – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Förpackning med fogkryss för plattor
    Kakelkors 3x18mm 250-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hög med vita kakelkryss för kakelinstallation
    Haromac
    Kakel T-stycke HAROMAC 4x28mm 200 pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fogrengörare med metallblad och plasthandtag
    Fogrengörare för kakel liten
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Holtmann Original Glättfix för professionell fogutjämning
    Silikonspackel glättfix
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rengöringsborstsats för borrmaskiner, bestående av tre borstar
    Borste WORK IT 3-pack till borrmaskin
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 5 års maskingaranti
    DeWalt
    Dammutsug DEWALT D25303DH-XJ 18V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två rullborstar för sopmaskiner
    Terrasstvättborste NILFISK med mjuka borst 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Borås

    Upptäck HORNBACH Borås – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Två borstvalsar för rengöringsutrustning
    Terrasstvättborste NILFISK Rough 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallväggkrok med skyddspluggar
    Habo
    Redskapskrok HABO 8527 90x120x57mm silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Slang för dammsugare
    Kärcher
    Sugslagng KÄRCHER WD+MV 2,2m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Stålborste med handtag
    JAPE
    Stålborste JAPE Redo
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart dammsugarslang med munstycke
    Sugslang NILFISK Multi II 4,0m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallrörkrök med vinkel
    Rörböj spiro Ø160mm 45°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • T-rör av metall för ventilationssystem
    T-rör spiro Ø160-Ø125mm 90°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • T-rör av metall för ventilationssystem
    T-rör spiro Ø160-Ø100mm 90°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • T-rör av metall för ventilationssystem
    T-rör spiro Ø125-Ø100mm 90°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • T-rör av metall för ventilationssystem
    T-rör spiro Ø160mm 90°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Avloppsrör av plast
    Fresh
    Teleskoprör FRESH 250-450 Ø100
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Flexibel kanalanslutning
    Nippel spiro Ø160mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp