Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 01:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108296 resultat
Hoppa över produktlista
  • Metallring för fastsättning eller tätning
    Hettich
    Bricka HETTICH för kopplingsskruv
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 2,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit inspektionslucka med lås för inomhusbruk
    Dörr till tvättbänk IFÖ högerhängd 8032414
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 894,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Perforerad metallband
    IFÖ
    Upphängningsskena IFÖ Sense för skåp 560
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skorstenshuv av metall
    DraftOptimizer ADURO stål svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Radiomottagare och fjärrkontroll för grinddrift
    Fjärrstyrning ADURO för DraftOptimizer
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kåpa för en ljusströmbrytare
    Schneider Electric
    Täckram SCHNEIDER ELECTRIC Trend 1-fack vit 1830732
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Beaphar No Stress Refill för katter, förpackning
    Beaphar
    Antistressmedel BEAPHAR Calming diffuser No Stress katt refill 30ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Premium XXL duk 100 x 100 cm
    The Wall
    Canvasduk THE WALL äkta trä 100x100cm
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tvättställsskåp med två lådor och tvättställ i keramik
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Antracit 60x65cm handtag svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Centralinsats med monteringsplatta
    Schneider Electric
    Centrumplatta SCHNEIDER ELECTRIC Renova Actassi 1x8-polig vit 5102294
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Modernt badrum med dusch, toalett och fönster
    mySpotti
    Dekorplast badrum MYSPOTTI Fresh Marble Stone Mosaik 210x100 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 904,29 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trippelram för strömbrytare
    ELKO
    Ram 3-fack ELKO RS16 vit, 1849203
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Strömställarram i glas
    Schneider Electric
    Täckram SCHNEIDER ELECTRIC Exxact för 2-vägsuttag, glas solid vit, 1822247
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Insats för datateknik med stödring
    Schneider Electric
    Centrumplatta SCHNEIDER ELECTRIC Renova Actassi 2x8-polig vit 5102295
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Veckat lampskärm
    Oriva
    Lampskärm ORIVA veckad 16cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Plastvinkel med fällmekanism
    Hettich
    Hörnbeslag HETTICH 31x31x24mm vit
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 5,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stroller snigelspärr, 2 kilograms förpackning, effektivt mot mördarsniglar och andra sniglar i trädgårdar och växthus
    Stroller
    Snigelspärr STROLLER 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 224,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ram för strömbrytare och uttag
    Schneider Electric
    Täckram SCHNEIDER ELECTRIC Exxact för 2-vägsuttag, glas solid svart, 1822257
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Säck med potatis för plantering
    Sättpotatis Amandine 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,95 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Detaljbild av två sexkantsmuttrar i metall
    Marinetech
    Låsmutter MARINETECH M6 A4 DIN 7967
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 93,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,47 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metalliska tumskruvar
    Marinetech
    Tumskruv MARINETECH hög M8x25mm DIN 464
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 681,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 34,05 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Liberon Panel och trä dekorationsfärgburk för väggar, tak och träarbeten
    Liberon
    Panel & tak LIBERON vit 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 505,33 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ställskruv med insexkant och konisk spets
    Marinetech
    Stålskruv MARINETECH sexkant M5x10mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 452,27 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Detaljbild av två sexkantsmuttrar i metall
    Marinetech
    Låsmutter MARINETECH M10 A4 DIN 7967
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,83 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Trippeluttag för väggmontering
    ELKO
    Vägguttag ELKO RS16 3-vägs joradat infällt vit, 1848690
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 254,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två E-ringar av metall
    Marinetech
    Låsring MARINETECH BI 12x1,0mm DIN 472 RVS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 465,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,33 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Metallskena
    Schneider Electric
    Täckram SCHNEIDER ELECTRIC Renova 1-fack koppar, 1831251
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 133,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit vinkelbeslag med borrhål
    Hettich
    Hörnbeslag HETTICH 38x38x38mm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 12,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH A4 45X8,4X1,5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 223,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,46 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Stroller snigelspärr, effektivt mot mördarsniglar och andra sniglar i trädgårdar och växthus, 1 kilogram
    Stroller
    Snigelspärr STROLLER 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hake och ögla av metall med skruvar för fastsättning
    Hettich
    Stormhasp HETTICH med ögla 23x76mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 18,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Grått datauttag med två portar för väggmontering
    Schneider Electric
    Centrumplatta SCHNEIDER ELECTRIC Exxact plan Actassi 2x8 antracit 5102668
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Modernt badrum med dusch, toalett och fönster
    mySpotti
    Dekorplast badrum MYSPOTTI Fresh Wood Light Blue 210x100 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 904,29 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck med potatis för plantering
    Sättpotatis King Edward 2kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,95 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två metalliska tumskruvar
    Marinetech
    Tumskruv MARINETECH M5x20mm hög DIN 653
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 314,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 12,56 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 35x6,4x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 223,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,23 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
upp