Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 02:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108299 resultat
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg i tub om 120 ml, färg bränd sienna
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 074 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 060 vit 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Hookers grönt, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 311 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg på tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 232 blå 120ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Triangulärt slippapper för multiverktyg
    BOSCH Tillbehör
    Sågblad BOSCH Starlock AVZ 93mm G
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två skjutdörrsbeslag av metall
    Intersteel
    Skjutdörrsrullar INTERSTEEL Wheel svart 340mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1595,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dryckeshållare för två drycker
    Schneider Electric
    Täckram SCHNEIDER ELECTRIC Renova för 2-vägsuttag svart 1820031
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 5 st:
    pris — 32,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två svarta skjutdörrsrullar för montering på skjutdörrar
    Intersteel
    Skjutdörrsrullar INTERSTEEL Basic Top svart 140mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två skjutdörrbeslag i metall
    Intersteel
    Skjutdörrsrullar INTERSTEEL Wheel Top svart 170mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två dörrhjul för skjutdörrar av metall
    Intersteel
    Skjutdörrsrullar INTERSTEEL Basic borstat stål 290mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1095,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, guld, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 283 guld 120ml
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 741,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, färgton Crimson, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 203 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Grön Guld, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 294 guld 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg koppar i tub om 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 214 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Infälld dosa för elinstallationer
    Schneider Electric
    Dosa SCHNEIDER ELECTRIC Renova utanpåliggande 35mm 1-fack svart 1831197
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fästmaterial för paneler
    Intersteel
    Skjutdörrskena INTERSTEEL förängning antik 45cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Profi skyddsmatta för utomhus- och inomhusbruk för målning, tapetsering och andra hantverksarbeten, 3,5 x 1 meter
    Täckfilt 180g/m² 1x3,5m
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,71 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Ljust träutseende i fiskbensmönster för golvbeläggning
    Kaindl
    Laminatgolv Skanderborg ek sand 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 439,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1112,87 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 373,15 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 945,94 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck titandioxid, 25 kilogram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Titanoxid 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 599,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart perforerad metallplåt med rektangulär form och flera hål för ventilation.
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Halo 3 A15 bakre vägg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Symbol för fästteknik
    Garden Place
    Sidodel & myggnät GARDEN PLACE för paviljong Figaro brun 3x3m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1390,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart metallplatta med flera hål
    Tenneker
    Grillkroppsplatta TENNEKER® Halo 4 höger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Blindpanel för installation i kopplingsskåp
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Halo 5 A10 undre frontplatta
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart perforerad kåpa för väggmontering
    Tenneker
    Sidovägg TENNEKER® Halo A2 vänster
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metalluppsamlingskärl med fästen
    Tenneker
    Grillhållare TENNEKER® Halo 4B A2 höger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Monteringssats med skruvar, muttrar och verktyg i plastförpackning
    Tenneker
    Skruvsats TENNEKER® Halo 5 komplett
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund möbelknapp av metall
    Tenneker
    Huvudbrännarknapp TENNEKER® Halo
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sortimentslåda med kedjor, skiftnycklar och skruvmejsel
    Tenneker
    Skruvsats TENNEKER® Halo 4 komplett
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrstopp av plast för väggmontering
    Tenneker
    Dörrstopp TENNEKER® Halo A24
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Auffångningsskål i rostfritt stål med fästen
    Tenneker
    Grillhållare TENNEKER® Halo 4B A4 vänster
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Nätverksskåpsram för montering av nätverkskomponenter
    Tenneker
    Lådbotten TENNEKER® Halo A18
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart monteringsplatta med fästhål
    Tenneker
    Lådfront TENNEKER® Halo A19 liten
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skåpdörr
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER Halo A25 dörr vänster
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart vägghylla för väggmontering
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Halo 3 A10 undre frontplatta
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hyllfäste A20 med hål
    Tenneker
    Hållare TENNEKER® Halo A20 vänster för stora lådfronter
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tröskel för fordon
    Tenneker
    Hörnvinkel TENNEKER® Halo A5 främre höger
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp