Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 04:28. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Metallklämhållare
    Hettich
    Sängbeslag HETTICH ställbart galvaniserat
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lagt träparkett
    Parador
    Parkettgolv PARADOR 3-stav mattlackerad bok 11,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 390,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1587,30 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stroller Gräsreparation Komplett förpackning
    Stroller
    Gräsfrö/Gräsmattegödsel STROLLER Komplett gräsreparation
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 298,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flowclear vattenfall för pooler
    Bestway
    Vattenfall BESTWAY® Flowclear™ LED vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • 25 kilograms säck med fint vakuumsalt för simbassänger
    Fixor by Nitor
    Poolsalt FIXOR BY NITOR 25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Säck
    Motsvarar 9,16 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ljust parkettgolv i ek
    Parador
    Parkettgolv PARADOR Basic 11-5 1-stav borstad ek 11,5mm
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3211,23 kr per Paket
    Vid köp av 25 Paket:
    pris — 749,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3050,67 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Badrumsskåp med två dörrar
    Differnz
    Spegelskåp DIFFERNZ Somero vit högglans 80x13x66 cm 2 dörrar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Översikt över träplankor
    Parkettgolv 1-stav Country borstad ek 14mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 583,11 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 500,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 495,64 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Detalj av ljust laminatgolv
    Parador
    Parkettgolv PARADOR 1-stav vitlackerad ask 13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3109,89 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 764,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2798,90 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Slagstift i metall
    Alberts
    Islagsverktyg ALBERTS för markspjut
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ljust trägolv, lagt.
    Parador
    Parkettgolv PARADOR 13mm 3-stav ask
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 659,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2413,92 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2304,03 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Lagt parkettgolv
    Parador
    Parkettgolv Basic 11-5 3-stav bok 11,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 559,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2275,13 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 475,15 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1933,86 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ljust trägolv
    Parador
    Parkettgolv Classic 3025 Chianti natur 1-stav mattlackad ek 13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3109,89 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 721,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2643,40 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ljust trägolv med plankmönster.
    Parador
    Parkettgolv PARADOR Bergahorn 3-stav mattlackerad lönn 13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 615,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2252,75 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 585,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2142,86 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Ljus trägolvyta med naturlig ådring
    Parkettgolv Country natur oljad ek 1-stav 14mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 793,23 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 579,00 kr per m²
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 674,25 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 492,15 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vit monteringsram för handfat
    IFÖ
    Aluminiumstång IFÖ Sense för underskåp 90 Z42913
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Profi skyddsmatta för utomhus- och inomhusbruk för målning, tapetsering och andra hantverksarbeten, 3,5 x 1 meter
    Täckfilt 180g/m² 1x3,5m
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,71 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Svart tvättställsskåp för badrummet
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Carbon 3B undre frontplatta CS39
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metall Plant Box Bracket
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Carbon E värmetillsats CS35
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vitt spegelskåp med två dörrar
    Differnz
    Spegelskåp Somero vit högblank 100x66cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Två bordsben av metall
    Wagner System
    Bordsben WAGNER SA0640 400mm svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 215,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Laminatgolv med ljus trästruktur i plankutförande.
    Swiss Krono
    Laminatgolv KRONOTEX Exquisit Waveless oak vit ek 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 573,24 kr per Paket
    Vid köp av 56 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 487,25 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nitor laminat- och parkettrengörare, 750 ml flaska
    Fixor by Nitor
    Laminat och Parkettrent FIXOR BY NITOR 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 94,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matningsledning med eurokontakt och strömbrytare
    Lampupphäng E14 3,5m med strömbrytare vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bordsben av stål med hårnålsform
    Wagner System
    Bordsben WAGNER HAIRPIN 300mm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • NYHET
    Selitac Basic underlagsmatta för laminat och parkett, 1,6 millimeter tjock, 20 kvadratmeter, rulle för träunderlag med stegljudsdämpning.
    Selit
    Golvunderlag SELIT Selitac Basic underlag för parkett och laminat 1,6mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 9,25 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Installation av träparkettgolv
    Parador
    Parkettgolv PARADOR Basic 11-5 Chianti 1-stav naturoljad ek 11,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1060,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 4314,20 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 1007,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 4098,49 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Förpackning elektrisk musfälla
    Kvitt
    Elektrisk musfälla KVITT Multi-Kvitt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Poolhåv för rengöring av pooler
    Ytvattenhåv för teleskopstång
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Förpackning elektrisk musfälla
    Kvitt
    Elektrisk musfälla KVITT
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ljust parkettgolv i ek
    Parador
    Parkettgolv Basic 11-5 rustik 1-stav mattlackerad ek 11,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1029,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 4188,03 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 874,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3559,83 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Parkettgolv av ek
    SKANDOR
    Parkettgolv SKANDOR Calm Oak 1-stav oljad ek 14,3mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1297,43 kr per Paket
    Vid köp av 28 Paket:
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1232,45 kr per Paket
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Ljust trägolv av ek
    FRIENDS by ter Hürne
    Parkettgolv TER HÜRNE William 1-stav oljad ek 11mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3177,04 kr per Paket
    Vid köp av 30 Paket:
    pris — 945,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3017,39 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Läggning av ljust ekparkettgolv
    Parador
    Parkettgolv PARADOR 1-stav mattlackad ek 13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2295,63 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Lampskärm för växtbelysning, 2-pack
    Nelson Garden
    Lampskärm NELSON GARDEN 2st till LED-lampa
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 58,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 29,00 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kompostbehållare av plast med lock och utmatningslucka
    Greenline
    Trädgårdskompost GREENLINE Garden Easy 300L
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 523,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp