Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 05:32. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Markens Sammetstäcke Velvet Earth i en färgburk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Markens sammetstäcke 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trägolv med ådring
    Swiss Krono
    Laminatgolv KRONOTEX Eleganz grå ek 10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 484,20 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 411,57 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gyllene ciklid i akvarium
    Akvariefisk papegojfisk röd 5-6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kabelspiral och monteringstång för kabeldragning
    Kabeluppsamlare 15/31 2 m svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart metallfästplatta med hål för montering
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Carbon E hörnvinkel höger främre CS08
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart fästprofil med borrhål
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER Carbon E hörnvinkel vänster främre CS04
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallring
    Marinetech
    Rundring MARINETECH 5x40mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 173,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 8,65 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Quiltad sittbänksdyna för trädgårdsbänk
    Unique Living
    Sittdyna UNIQUE LIVING grå 40x120cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Full färgburk med handtag
    Nordsjö
    Tomburk NORDSJÖ MTL vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 14,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lång, kviltad bänkdyna för inom- och utomhusbruk.
    Unique Living
    Sittkudde UNIQUE LIVING Lysa beige 120x40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund matta med hög lugg
    SoleVito
    Stolsdyna SOLEVITO Romance rund 35cm salvia
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund matta av fuskpäls
    SoleVito
    Stolsdyna SOLEVITO Romance rund 35cm choco
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgburk av metall med handtag
    Nordsjö
    Lock NORDSJÖ MTL till 2,5L tomburk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 4,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tvättställsskåp med två lådor och tvättställ
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Antracit 80x65cm handtag svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kährs installationssats med handblock och kilar
    Kährs
    Läggningskit KÄHRS 5s
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 470,25 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tvättställsskåp med två lådor och tvättställ i keramik
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Svart pyramid 60x65cm handtag silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 5x20mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 240,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,40 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Metallring
    Marinetech
    Rundring MARINETECH 5x30mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 143,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,15 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tvättställsskåp med två lådor och tvättställsskål
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Svart pyramid 80x65cm handtag svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i kulören 33 Världens Tak Roof of the World.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Världens tak 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Profilerad plåt av stål
    Swisspearl
    Distansremsa SWISSPEARL vertikal svart 1x30 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,30 kr per m
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vitt duschdraperi
    Duschy
    Duschdraperi neutral vit 180x200 cm 623-84
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Textilgardin
    Duschy
    Duschdraperi neutral svart 180x200 cm 623-98
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 5x30mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 276,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,76 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gardin med veck
    Duschy
    Duschdraperi neutral grå 180x200 cm 628-53
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen Arktiskristall.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Arktiskristall 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Magnetisk dörrstopp med motplatta
    Hettich
    Magnetlås HETTICH 75x14x17mm 8kg förzinkat svart 10-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 254,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 25,40 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 6x20mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 40,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,00 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metalliska öglebultar
    Marinetech
    Ögonskruv MARINETECH M6x60mm A4 DIN 444
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 926,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 18,52 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gardin, textil
    Duschy
    Duschdraperi neutral Ljusgrå grön 180x200 cm 623-96
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection matt väggfärg i kulören Norges Fjardar i en färgburk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Norges fjordar 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matt väggfärg Style Color Selection Taj Mahal 22 i en färgburk med handtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Taj Mahal 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Markprofil
    Tenneker
    Värmeskyddsplåt TENNEKER® Halo 5 Upgrade
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart marmorplatta med ådring
    Swiss Krono
    Laminatgolv KRONOTEX Marmorata nera 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 878,69 kr per Paket
    Vid köp av 39 Paket:
    pris — 288,15 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 746,88 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Bosch Expert AVZ 32 RT10 Starlock instickssågblad för trä och metall
    Slipsfinger BOSCH AVZ 32mm RT10
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 220,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Åtta möbeltassar i filt med plastkapsel och glidyta i filt
    Wagner System
    Möbeltassar WAGNER SYSTEM QuickClick Ultrasoft Ø40mm svart/grå 8-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,38 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp