Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 09:21. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Illbruck AA292 rengöringsdukar för borttagning av tätningsmedel, lim och PU-skum
    illbruck
    Rengöringsdukar ILLBRUCK AA292
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection matt väggfärg i nyansen Enslig Bergssjo i en färgburk med bärhandtag.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Enslig bergssjö 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mattkniv med låsskruv
    OLFA
    Multikniv OLFA NOL-1 157mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 72,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Möbelglidsats med skruv för rör
    Wagner System
    Möbeltass WAGNER SYSTEM QuickClick Ultrasoft 31x17mm Ø12mm svart/grå 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 16,25 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapet med gröna blad och grenar i akvarellstil.
    Bordstablett blad 43x30cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grillade köttskivor med rostad lök och tomater på en tallrik med gaffel och kniv.
    Bordstablett tallrik bestick 43x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trälagningsmassa i tub
    illbruck
    Plastiskt trä ILLBRUCK WF140 mellanbrun
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Pellets för chinchillor, komplett foder
    Vitakraft
    Chinchillafoder VITAKRAFT pellets 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 39,90 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund odlingsplatta av stenull för växter
    Wagner System
    Möbeltassar WAGNER SYSTEM Ø15mm kork 16-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,44 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Illbruck WF140 Plastiskt trä, 40 ml tub
    illbruck
    Plastiskt trä ILLBRUCK WF140 ljusbrun
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • BioKleen eco målartvätt i en 1 liters flaska
    Målartvätt BIOKLEEN refill inne ECO 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wagner SF 50 Steambox ångrengörare
    Wagner
    Tapetborttagare WAGNER SteamForce Pro
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6215,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stänkskydd för kök med citronmotiv, hela citroner, citronhalvor och citronskivor med blad.
    Bordstablett citroner 43x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sex distanser, en skruv och en skål
    Wagner System
    Möbeltass WAGNER SYSTEM Hyper 31x17mm Ø14mm svart/grå 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 16,25 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk med matt väggfärg från StyleColor Selection i nyansen Templen i Pagan.
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Templen i Bagan 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vileda Active Scrub svamp, dubbelpack
    Vileda
    Skrubbsvamp VILEDA Active Scrub
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 20,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gängstång
    Marinetech
    Gångspel 10X50 BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 327,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 6,54 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Grå skyddskåpa
    Täckhatt DRESSELHAUS för sexkantskruv Ø10mm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 180,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 900,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Säck järnoxid svart med 25 kg innehåll
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidsvart 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Grå skyddskåpa
    Täckhatt DRESSELHAUS för sexkantskruv Ø6mm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 120,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1200,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection matt väggfärg i kulören Savannens Ljus i en färgburk med bärhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Savannens ljus 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • StyleColor Selection väggfärg matt i nyansen Florida Keys i en hink med metallhandtag
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Florida Keys 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 4x40mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 192,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,92 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Tapet med botaniskt mönster av detaljerade blad.
    Bordstablett blad 43x30cm blad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 10x80mm BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 236,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,44 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • En burk Style Color Selection matt väggfärg i nyansen City of London för inomhusbruk
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium City of London 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Turkost pigment i en plastförpackning med en vikt på 400 gram
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Turkos 400G
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 622,50 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tvättställsskåp med två lådor för badrummet
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Vit matt 60x65cm handtag vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 5299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 10x60mm BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 394,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,88 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 8x80mm BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 305,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 6,10 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Plasthållare och metallring för montering.
    Floracord
    Fästhake Solsegel 8-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 6x50mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,20 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögleskruv MARINETECH 6x60mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,60 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Triangelring av metall
    Marinetech
    Triangel MARINETECH 8x50mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 93,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 18,60 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Top Gun metallskylt med flygplansdesign
    Nostalgic-Art
    Plåtskylt Top Gun 20x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 15x4,3x1mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 265,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 441,67 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
upp