Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 10:52. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 6X60 BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 220,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,40 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • HiKOKI Logo gipsskruvdragare med skruvmagasin
    HiKOKI
    Skruvautomat HIKOKI W18DA Solo utan batteri och laddare inkl. förvaringsväska HSC
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 3865,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Liberon Bänkskiva Olja för kök och badrum
    Liberon
    Köksbänksolja LIBERON transparent 0,5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 578,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 6X70 BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 337,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,37 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Stålvajer med ögla och slinga
    Marinetech
    Säkerhetslina MARINETECH 145mm A2 PVC täckt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 298,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 29,80 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Skåpmagnetspärr av plast med motstycke
    Hettich
    Magnetlås HETTICH justerbart 33x18x27mm 2 kg förzinkat svart
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 13,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrfaldig ram för strömbrytare
    ELKO
    Ram 4-fack ELKO RS16 vit, 1849204
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 73,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 20x6,4x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 219,12 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två saxsprintar i metall
    Marinetech
    Saxpinne MARINETECH 5,0x50mm A4 ISO 1234
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 180,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,60 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Grilltermometerbländare av metall med öppning i mitten
    Beslagsboden
    Cylinderskylt BESLAGSBODEN B730 runt rostfritt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två låsringar av metall
    Marinetech
    Låsring MARINETECH BU 16x1mm DIN 471 RVS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 528,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,64 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Metallskylt med tryck av filmen Gudfadern
    Nostalgic-Art
    Plåtskylt The Godfather 15x20cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel infälld dosa för elinstallation
    ELKO
    Hörnbox ELKO RS16 2-fack vit, 1849248
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 123,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med matt väggfärg från Style Color Selection nummer 37 Världens upptäckare
    Selection
    Väggfärg SELECTION Style Color Premium Världens upptäckare 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slagmuttern med fläns och metrisk innergänga
    Hettich
    Mutter HETTICH för påskruvning M8x10 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två skruvar med insexkant
    Marinetech
    Maskinskruv MARINETECH M8x20mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 509,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 10,18 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Gängstång
    Marinetech
    Gängstång MARINETECH 6x50mm BM A4-70 DIN 976-1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 350,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,50 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Färg för paneler och timmerhus från Libéron för vägg-, tak- och träkonstruktionsdekoration
    Liberon
    Panel & tak LIBERON vit 2l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 314,50 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två metalliska distanser med gänga
    Marinetech
    Reduceringskoppling MARINETECH sexkant M6-M8 A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 12,58 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 25x10,5x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 218,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,09 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två vingmuttrar av metall
    Marinetech
    Vingskruv MARINETECH M8x25mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 456,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 9,12 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två tandade brickor av metall
    Marinetech
    Bricka MARINETECH 10,5mm A4 form A
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 182,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 455,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Blindnitar av metall med räfflad dorn.
    Marinetech
    Blindnitar MARINETECH 4,0x8,0mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 439,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,39 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Ställskruv med insexkant och konisk spets
    Marinetech
    Stålskruv MARINETECH sexkant M5x8mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 180,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 562,50 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Metallförbindare med hål
    Hettich
    Kopplingsbeslag HETTICH förzinkad 80x15 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 11,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Fjäderstift av metall
    Marinetech
    Saxsprint MARINETECH A4 2mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 312,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,08 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Fjäderstift av metall
    Marinetech
    Fjäder MARINETECH A4 3mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 214,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,28 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Dubbelram för strömbrytare och uttag
    ELKO
    Ram 2-fack ELKO RS16 vit, 1849202
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 38,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 36,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Zebraciklid i akvarium
    Akvariefisk Demasoni 3-4cm Chindongo demasoni
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Väggklocka med kugghjulsmotiv och romerska siffror
    Väggklocka med kugghjul Ø37,2cm
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 16 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallring
    Marinetech
    Rundring MARINETECH 3x20mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,70 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Badrum med badkar, trätunna och transparent duschdraperi med mönster
    Duschy
    Duschdraperi 3D large vit abstrakt 180x200 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vitakraft Popcorn för gnagare, lätt mellanmål med lusern och tranbär, sockerfritt recept
    Vitakraft
    Gnagargodis VITAKRAFT Pop & Corn 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 229,50 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 50x12,5x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 260,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,20 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två fjäderbrickor av metall
    Marinetech
    Täckring MARINETECH 5mm A4 A Böjd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 132,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 132,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Excenterkoppling med skruv
    Hettich
    Kopplingsplugg HETTICH svart 30 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 2,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp