Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 15:27. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Osmo Underhållsvax för trä- och korkgolv, möbler och andra oljade ytor
    Underhållsvax vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 439,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 439,00 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Fixor Kimrök färgpigment i en 25 kg säck
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Kimrök 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Installation av laminatgolv med träutseende
    Parador
    Laminatgolv PARADOR Horisont natur ek 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 631,75 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 245,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 536,99 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hyllkonsol av trä med metallstag
    Duri
    Konsol DURI Bommen 140x205 mm ek/metall
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Ljust laminatgolv i plankmönster
    Parador
    Laminatgolv PARADOR natur mix ljus ek 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 670,62 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 570,02 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trägolv med ådring
    Parador
    Laminatgolv PARADOR Studioline honung ek 9mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 852,69 kr per Paket
    Vid köp av 39 Paket:
    pris — 271,15 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 724,78 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck med järnoxid rödbrun, 25 kg
    Fixor by Nitor
    Färgpigment FIXOR BY NITOR Järnoxidrödbrun 25KG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fästvinkel
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Carbon gasflaskehållare CS12
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ljus ekparkettstruktur med träådring
    Parador
    Laminatgolv natur ek 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 870,06 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 296,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 739,55 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Ultramarin, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 660 blå 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P120
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Infälld dosa för elinstallation
    Malmbergs Pro
    Täckram MALMBERGS Delta 1-vägs
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 29,70 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hållare för duschstång
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 15810 10mm vit 3811846
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 10,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Monteringsblock
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 24310 10mm vit 3811595
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 4,35 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P100
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult kakelunderlag
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P80
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelchuck för borrmaskin
    Wiha
    Vinkelskruvmejsel WIHA med bitshållare 1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 550,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P240
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plastfäste
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 16700 10mm vit 3811083
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 16,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 12,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Handdukshållare av metall
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 16215 10mm förkromad 3811098
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 40,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 34,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ringbult med gänga
    Pendel elförzinkad M8x50 mm FZB 3818812
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fästklämma i plast
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 16210 10mm vit 3811080
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 12,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult kakelunderlag
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P180
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelkonsol av metall med borrhål för väggmontering
    Dolle Regale
    Konsol DOLLE Bermuda 250x250x30mm svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskopa med trähandtag
    Haromac
    Gipspanna 180 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Bladskruv elförzinkad 50x5,2 mm 3808912
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel apparatdosa av plast
    Malmbergs Pro
    Täckram MALMBERGS Delta 2-vägs
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 46,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Silverfärgad vävnadsdispenser i metall
    Faluplast
    Distanskloss FALUPLAST 15815 10mm förkromad 3811494
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 40,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 34,20 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult kakelunderlag
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P60
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Bladskruv elförzinkad 65x6 mm 3808920
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sandhög med små stenar
    Fågelsand EGGERT med anis 2,5kg
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Säck
    Motsvarar 7,60 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P150
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv
    Pendel elförzinkad M8x140 FZB 3818861
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 12,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Bladskruv elförzinkad 75x6 mm 3808938
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, cinnobernyans, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 682 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv
    Pendel elförzinkad M8x80 FZB 3818838
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp