Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 16:49. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Två vingmuttrar av metall
    Marinetech
    Vingskruv MARINETECH M4x16mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 504,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,04 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Vinkelbeslag av metall med fästhål
    Hettich
    Vinkelplåt HETTICH vänster 30x40x10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallring med ställskruv
    Marinetech
    Stålring MARINETECH A14 med skruv M6x8mm A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 318,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 12,72 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Bubola och Naibo fotoram, 40x50 cm, med ballerina motiv
    Bubola&Naibo
    Träram BUBOLA&NAIBO Classic guld 40x50cm
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 155,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit logotyp manöverpanel för spolcistern
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma10 rostfritt stål borstad 7972475
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2081,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dubbelram för strömbrytare och uttag
    Täckram EGANT 2-fack utanpåliggande
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallbricka
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH M8-M12 A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 316,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 12,64 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Inramat foto av en pappa som skrattar med sin son
    Digtal fotoram Aura Carver 10,1 tum passepartout clay beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Granitkeramikplatta i grått skifferutseende med strukturerad yta.
    Bänkskiva Garnet Slate 30x635x3630mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2659,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 732,51 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Vit lampskärm med plisserad design
    Oriva
    Lampskärm ORIVA veckad 16cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hylla av trä
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 161x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1490,06 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Försäljningsdisplay med olika förpackningar av blomsterlökar som sippor, påskliljor, tulpaner och krokusar för plantering.
    Blomsterlökar Gardener's Budget blandade sorter
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träborste med borst och metallgänga
    Bümag
    Skurborste BÜMAG med gängor konstfiber
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slipstiftar och bryne set för borrmaskiner
    wolfcraft
    Slipstiftset WOLFCRAFT keramiskt 6 delar i olika utföranden
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kemetyl bilshampo, 1 liters flaska
    Bilschampo KEMETYL 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slipstift i olika former för elverktyg
    wolfcraft
    Slipstiftset WOLFCRAFT keramiskt 5 delar i olika utföranden
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en platta med betonglook och oregelbunden struktur.
    Stänkpanel Minerva Grey 3020x600x11mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 759,93 kr per m
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Träplatta för inredning
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 60,6x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1648,51 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fästklammer av metall i S-form med ett avlångt hål för montering.
    Pmflex
    Klammer PMFLEX JR syrafast 8
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akrylglasplatta
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN vit högglans MDF tvättställs-skiva 80,6x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1099,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1363,52 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Bostik Grip A560 Classic primer för förbehandling av undergolv, 5 liters dunk.
    Bostik
    Primer BOSTIK Grip A560 Classic 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mörk träyta med horisontell ådring.
    Bänkskiva Portland Ash Black 30x635x3630mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2659,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 732,51 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllplan av trä
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN MDF valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 121x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1404,13 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Närbild av lagt laminatgolv med trästruktur
    Kronotex
    Laminatgolv KRONOTEX Berg brun ek BERG 10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 484,20 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 411,57 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trippel apparatdosa för elinstallationer
    ELKO
    ELKO Plus utanpåliggande dosa 35 mm, 3-fack, vit, 1849033
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Antennuttag för TV, radio och satellit
    ELKO
    Slututtag ELKO Plus för FM, TV och SAT, komplett med ram, svart, 6060660
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 355,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hörnväggdosa för elinstallation
    ELKO
    Hörnbox ELKO Plus 2-fack, svart, 1849092
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 175,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nylonväska för fastsättning på bältet
    kwb
    Mobiltelefonväska KWB nylon
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kemetyl broms- och kopplingsvätska, 500 ml
    Brake & Clutch fluid KEMETYL 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 98,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel rullås i metall med motstycke
    Hettich
    Snäpplås HETTICH förzinkad 14x33x28 mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 21,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Insektsborttagare i sprayflaska, 500 ml
    Insect Remover KEMETYL 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 58,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Insektnät med ram
    Home Protect
    Myggnät HOME PROTECT Is Plus antracit 130x150cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 89,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,13 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Säckvagn med utdrag
    CargoPoint
    Säckkärra CARGO POINT 90kg stål/aluminium ihopfällbar
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tredelad infälld dosa för installation av strömbrytare och uttag
    ELKO
    ELKO Plus utanpåliggande dosa 35 mm, 3-fack, svart, 1849053
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumpistol för dosering av byggskum
    Sika
    Skumpistol SIKA Foam Dispenser
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallfästklämma med skruv i två vyer
    Schneider Electric
    Klo kit SCHNEIDER ELECTRIC Exxact för dimmer, 1370616
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp