Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 19:29. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Hylla
    Baden Haus
    Bänkskiva BADEN HAUS Bellagio Solid vit 176x48cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Fyrkantig gångplatta
    Baden Haus
    Bänkskiva QUBE vit borstad 45cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Träskiva med ådring
    Baden Haus
    Bänkskiva QUBE mörk ask 45cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Äpple på träd med blad
    OMNIA GARDEN
    Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica 'Hampus'
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1079,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mogna äpplen på äppelträdet
    OMNIA GARDEN
    Äppelträd OMNIA GARDEN Malus domestica 'Oranie' E inkl. uppbindningskit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Toalettsits av trä
    Schneider Electric
    Kombinationsram SCHNEIDER ELECTRIC Renova mitt valnöt 1831265
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 216,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fotoram 30 x 40 centimeter
    Träram Leila svart 30x40cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • John Deere väggklocka med logotyp
    Nostalgic-Art
    Väggklocka John Deere Logo 31
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit fotoram för bilder i storleken 10 x 15 cm med stöd
    Träram Leila vit 10x15cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallhyllkonsol för väggmontering
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 270x190mm metall svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 23,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 20,70 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallvinkel med två borrhål för fastsättning.
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 170x120mm metall svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 17,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 15,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Permanent Magenta, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 488 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av metall
    Dolle
    Konsol DOLLE Purist 200x150mm metall silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av metall med två fästhål
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 220x155mm metall vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 20,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 18,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Isolerbandrulle med randigt mönster
    Eltejp G/G 19x0,15mm grön/gul 1 styck
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 8 st:
    pris — 22,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av metall
    Dolle
    Konsol DOLLE Purist 100x65mm metall silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 29,70 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Verktygslåda med olika verktyg och tillbehör
    Bahco
    Hylsnyckelsats BAHCO 1/4" 29 delar S290
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 475,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två runda täcklock av metall
    Beslagsboden
    Täckbricka BESLAGSBODEN B901 matt rostfritt stål
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg kadmiumgul djup nyans, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 115 gul 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fotoram, format 21 x 30 centimeter
    Träram Leila svart 21x30cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Permanent rosa, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 502 röd 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av stål
    Dolle
    Konsol DOLLE Standard 295x230mm metall vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 17,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fotoram med passepartout, ramstorlek 50 x 70 cm
    Träram Leila svart 50x70cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, permanent mörkgrön, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 482 grön 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallutdrag för lådor
    Hettich
    Lådskena HETTICH kullagrad helutdrag 400mm 2 styck
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 304,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fotoram med passepartout, 40 x 50 cm
    Träram Leila svart 40x50cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallvinkel med två borrhål för fastsättning.
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 120x80mm metall svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 16,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 14,40 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av metall med fästhål
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 120x80mm metall vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 13,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slipstift med metallskänk
    wolfcraft
    Slipstift WOLFCRAFT keramiskt 12mm cylindrisk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av stål
    Dolle
    Konsol DOLLE Standard 345x280mm metall vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 26,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 23,40 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol i läder
    Dolle Regale
    Konsol DOLLE Loop-set 790x30mm brun läder
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Vid köp av 8 Paket:
    pris — 224,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Process Cyan, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 535 blå 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fällbart konsol av metall
    Dolle
    Konsol DOLLE Fold 300x200mm metall förzinkad
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 6 st:
    pris — 89,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Väggklocka med BMW-logotyp
    Nostalgic-Art
    Väggklocka BMW Logo 31
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg Mars Svart, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 386 svart 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol av metall med fästhål
    Dolle
    Konsol DOLLE Altura 170x120mm metall vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 17,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 15,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp