Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 20:54. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Presenning med kamouflagemönster
    Presenning tyg 90g/m² grön 2x3m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 13,17 kr per m²
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Akrylglasplatta
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN vit högglans MDF tvättställs-skiva 1008x28x460 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1288,69 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fyra olika spackelspadar i metall med handtag
    Japanspackelset stål 4styck
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Målarduk kilram XXL Premium 70x140 cm
    The Wall
    Canvas målarduk på kilram trä 70x140cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dörrstopp med motstycke
    Hettich
    Magnetlås HETTICH svart 8x14 mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 40,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två tandade brickor av metall
    Marinetech
    Bricka MARINETECH 6,4mm A4 Form A
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 206,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 936,36 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 30x12,5x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 166,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,66 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två rörnitar av metall
    Marinetech
    Blindnitar MARINETECH 4x16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,70 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 40x10,5x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 272,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,72 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Hake och ögla med skruvgänga
    Hettich
    Stormhasp HETTICH med ögla 16x37mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH 50x10,5x1,5mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 276,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,52 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Marinetech
    Ögonskruv MARINETECH 10x80mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 156,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 31,20 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar och träram
    Jungborn
    Spegelskåp JUNGBORN Trenta Wellington ek 100x72cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Spårskruv med plasthuvud
    Hettich
    Kopplingsskruv HETTICH vit M6 34–45 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar för badrummet
    Jungborn
    Spegelskåp JUNGBORN Trenta Svart räfflad 100x72cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7615,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tvättställsskåp med två lådor
    Jungborn
    Badmöbelset JUNGBORN Trenta Kashmir glans 80x65cm handtag silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 6399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Hylla av trä
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN ek struktur MDF tvättställs-skiva 161x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1490,06 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Spegelskåp med två dörrar för badrummet
    Jungborn
    Spegelskåp JUNGBORN Trenta Gladstone ek 80x72cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Metallbricka
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH M12-M16 A2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 408,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 40,80 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Hylla av trä
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 141x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1701,42 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skylt med texten Ingen reklam tack
    Beslagsboden
    Brevlådeskylt BESLAGSBODEN "Ingen reklam tack" guld
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH A4 20x5,3x1,5mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 352,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,70 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Vitakraft Beef Stick Hypoallergen hundgodis med kalkon och struts
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT BeefStick Hypoallergen 12g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två fjäderbrickor av metall
    Marinetech
    Täckring MARINETECH 3 A böjd A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 78,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 78,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Kantsten av betong
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 100,8x2,8x46 cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1387,90 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vitakraft Beef Stick Low Fat hundgodis
    Vitakraft
    Hundgodis VITAKRAFT BeefStick Low Fat 12g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 658,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH A4 25x6,4x1,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,90 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två metallbrickor med ett hål i mitten
    Marinetech
    Rundbricka MARINETECH A4 15x5,3x1,5mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 68,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,68 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Markankare med skiftnyckel, fäste och skruv
    EXIT
    Förankringssats EXIT Scala 2st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hylla av trä
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN valnöt struktur MDF tvättställs-skiva 80,6x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1099,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1363,52 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två vingmuttrar av metall
    Marinetech
    Vingskruv MARINETECH M5x20mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 276,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5,52 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Två metallbrickor för skruvar
    Marinetech
    Tätningsring MARINETECH 6,7x25mm A4
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 194,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,94 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Konisk bricka i två vyer
    Marinetech
    Bricka MARINETECH M5 A4 massiv metall
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 345,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,73 kr per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Trähylla
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN ek struktur MDF tvättställs-skiva 121x2,8x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1321,49 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vitakraft Cat Yums kattsnack med lax
    Vitakraft
    Kattgodis VITAKRAFT Cat Yums lax 40g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 18,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 472,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantig metallplatta med cirkulär utskärning och fästhål.
    Tenneker
    Reservdel TENNEKER® Carbon undre hylla CS41
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp