Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-04 klockan 00:10. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Hängkrok av plast
    Hettich
    Dörrkrok HETTICH plast 22x70x50mm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ögleskruv av metall
    Bladskruv elförzinkad 75x6 mm 3808938
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grenuttag med tre uttag, två USB-portar och 1,4 meters kabel
    Grenuttag 3-vägs med USB-A+USB-C
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Professional Akrylmedium glans i en 250 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Gloss Medium WINSOR&NEWTON 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 596,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P120
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rektangulär blomlåda av plast
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN tvättställs-skiva antracit matt marmorkomposit 100,8x12x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 7737,10 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rektangulär blomlåda av plast
    Jungborn
    Bänkskiva JUNGBORN tvättställs-skiva forest grön marmorkomposit 100,8x12x46 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 7737,10 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg silver i en 250 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 617 silver 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 436,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar för badrummet
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 100cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5305,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, citrongul, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 346 gul 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult kakelunderlag
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P80
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Galeria akrylfärg Payne''s Grey, 250 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 465 grå 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 420,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitt spegelskåp för badrum
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 45cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3774,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vit förvaringsbehållare med lock
    Nordiska Plast
    Sorteringsbox NORDISKA PLAST 55L inkl. lock vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 173,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P150
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar för badrumsförvaring
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 80cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Gul rengöringsduk i mikrofiber
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P100
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult kakelunderlag
    Slippapper MIRKA Hiomant 115mm x 5m P60
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar för badrummet
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 60cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4282,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Ögleskruv av metall
    Bladskruv elförzinkad 50x5,2 mm 3808912
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ringbult med gänga
    Pendel elförzinkad M8x50 mm FZB 3818812
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink takbeläggningsfärg
    Hagmans
    Takbeläggningsfärg HAGMANS tegelröd 20l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,75 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Skydd för elektriska anslutningar
    Avståndsplatta kopplingsplint
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 10,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • ASSA Cylinderrosett 16-21 mm Mattkrom för oval cylinder i förpackning
    ASSA ABLOY
    Cylinderring ASSA ABLOY 16-21mm mattkrom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Radplint i detalj
    Kopplingsplint 4mm² 800V 32V beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp för badrummet
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 45cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vardagsrum med en kamin, ett bord med dekoration och inramade bilder på väggen
    Ethanolkamin WESTBO Carl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 13290,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund täcklock av plast
    Hettich
    Täcklock HETTICH 18 mm för Rastex 12/15 mm vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trägolv med ådring
    Swiss Krono
    Laminatgolv KRONOTEX Eleganz grå ek 10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 484,20 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 411,57 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrkrok i metall med skruvar för fastsättning
    Hettich
    Stormhasp HETTICH med ögla 23x102mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 17,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • ASSA Cylinderring 6-11 millimeter av matt krom för oval cylinder i förpackning
    ASSA ABLOY
    Cylinderring ASSA ABLOY 11-16mm mattkrom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelbeslag av metall med hål för fastsättning
    Hettich
    Vinkelplåt HETTICH höger 45x60x16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 8,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Set med stålborstar med skaft för borrar och slipmaskiner
    wolfcraft
    Stålborstsats WOLFCRAFT Mini 3 delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund täckbricka
    Hettich
    Skyddslock HETTICH till Rastex 12/15 mm brun
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spegelskåp med två dörrar
    GUSTAVSBERG
    Spegelskåp GUSTAVSBERG Graphic 100cm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4795,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • ASSA Cylinderring 16-21 millimeter av mässing för oval cylinder i förpackning
    ASSA ABLOY
    Cylinderring ASSA ABLOY 16-21mm mattmässing
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp