Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 16:31. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 331 (24) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS 10-delars hylsnyckelsats med sexkantshylsor i metallåda
    Hylsbitsset TECOS T-5610M 1/2" 10-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 565,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall med sexkantsprofil
    Hylsa TECOS 13mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinfo

    Byggmarknad

    I vår byggmarknad hittar du maskiner, byggmaterial, färger och mycket mer. Vi har allt du behöver till dina projekt – i jättestort urval.

  • Momentnyckel med digital display
    Momentnyckel TECOS 40-200Nm 1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall
    Hylsa TECOS 8mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgprov med färggradient från ljust till mörkt
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 676 (41) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg lampsvart i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 337 (25) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • 22-millimeters kombinationsnyckel med spärrfunktion
    Ringspärrnyckel TECOS 21xL285mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumgul djup nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 115 (46) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Payne''s grå 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 465 (32) grå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Service

    Ta del av vårt enorma beställningssortiment

    Är den produkt du vill köpa inte tillgänglig i varuhuset? Har du ett speciellt behov eller önskemål? Då kan du enkelt beställa den via vår beställningsservice.

  • TECOS 9-delars 1/2 tums sexkantsbits-hylssats i en väska
    Hylsbitsset TECOS T-5508M 1/2" 9-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, titanvit, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 644 (40) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS Dubbel hylsnyckel
    Lednyckel TECOS dubbel 6/7mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 90,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kundservice

    Kontakt

    Här hittar du allt du behöver för att komma i kontakt med HORNBACH. Oavsett om du söker vår kundtjänst, vill kontakta ett varuhus, webbshopen, vårt huvudkontor eller våra företagssäljare, så finns vi här för att hjälpa d ...mer

  • DeWalt Extreme diamantkapskiva med en diameter på 230 millimeter
    DeWalt
    Sågklinga DEWALT DT40260-QZ Extreme Diamond 230x22,23mm till DCS690
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 518,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Adapter för vägguttag med USB-portar
    Gelia
    Grenpropp GELIA USB-laddare 1m vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • CFH AT 3000 gaspatron med 65 procent butan, 25 procent propylen och 10 procent propan
    CFH
    Högeffektiv blandgas CFH AT 3000 600ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 141,67 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Flexibel magnetisk upplockare med handtag
    Magnethållare 1000 g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grön slipsten
    Liebryne 230x34x12 mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 16 mm
    Krafthylsa TECOS 16mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg, färg fransk ultramarin, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 263 blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Boka lastbil

    Har du handlat stort eller tungt? Hos HORNBACH kan du enkelt hyra en lastbil för att transportera hem dina varor. Perfekt för byggmaterial, möbler eller större projektinköp. Smidig bokning, förmånligt pris och inga bekym ...mer

  • Hylsnyckel av stål
    Hylsa TECOS 17mmxL38mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 18 mm
    Krafthylsa TECOS 18mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel
    Hylsa TECOS 4mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 137 blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2135,14 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel, 13 mm, tillverkad av krom-molybdenstål
    Krafthylsa TECOS 13mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 19 millimeter
    Krafthylsa TECOS 19mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 60,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel, 15 mm
    Krafthylsa TECOS 15mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg, dioxazinlila, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 229 lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel av krom-molybden med 17 millimeters nyckelvidd
    Krafthylsa TECOS 17mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel för skiftnyckel
    Hylsa TECOS 9mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wolfcraft konturmätare för formöverföring
    wolfcraft
    Konturmätare WOLFCRAFT 250mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsa för skiftnyckel
    Hylsa TECOS 11mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp