Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 16:52. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Öljettsats med verktyg i blisterförpackning
    PÖSAMO
    Öljetter och skivor 14 mm, 12 st.
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pösamo rörnitar 3,0 till 4,0 mm, 9,0 mm diameter, 25 stycken
    PÖSAMO
    Hålnitar PÖSAMO 3-4mm tjocklek 25-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 73,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pösamo VAUKA tryckknappar med en diameter på 20 millimeter i förpackning
    PÖSAMO
    Tryckknapp PÖSAMO med självgängande tappar 20mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Presentkort

    Projektet är stort, budgeten är liten? Ett HORNBACH presentkort till jul, påsk eller födelsedagen kan vara räddningen.

  • KWB multiverktygsblad för olika material
    kwb
    Sågblad KWB BIM B:10 L:28mm AKKU-TOP
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Byggsvamp för rengöringsarbeten
    Maurerlob
    Byggsvamp HAROMAC skumplast vit 180x120x60 mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • KWB Germany GmbH logotyp. Dyksågblad med tänder och utskärningar.
    kwb
    Sågblad KWB CV raka snitt 52mm AKKU-TOP
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öljettset med verktyg för bearbetning
    PÖSAMO
    Öljetter PÖSAMO 14,0mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 144,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Fast Dry Degreaser sprayburk för snabb rengöring av industriell utrustning
    CRC
    Avfettningsmedel CRC Fast Dry Degreaser snabb 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 318,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Takränna av plast på ett trähus
    Palmako
    Hängrännesats PALMAKO för sadeltak 5m (säljs endast tillsammans med trädgårdshus)
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5118,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hylsnyckel med sexkantsprofil
    Hylsa TECOS 11mmxL50mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    Hur skiljer sig kvalitén hos olika laminatgolv?

    Du tjänar på de många egenskaper som laminat har: mängder av olika utseenden, tål hög belastning och är stabilt samt lättskött. Detta är några av de saker som gör laminat så populärt. Dagens laminatgolv har dessutom plas ...mer

  • NYHET
    Träplatta
    Decor+ by Elfa
    Lådfront ELFA Décor+ 60 naturbjörk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Takränna av plast på ett trähus
    Palmako
    Hängrännesats PALMAKO för sadeltak 6m (säljs endast tillsammans med trädgårdshus)
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4773,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Poolslang med muff
    Poolslang plast 6m Ø38mm grå
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Service

    SERVICE i våra varuhus

    Vad vore ett så imponerande sortiment av träprodukter värt om du inte kunde få dom tillsågade som du vill? Vad vore din dröm om ett nytt badrum om du inte kunde få fackkunnig rådgivning? Och vad spelar det för roll med l ...mer

  • Byggsvamp för rengöring av ytor
    Haromac
    Byggsvamp HAROMAC skumplast vit 250x140x70 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 26,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart laddbox med X-logotyp
    Nexa
    Styrenhet NEXA Bridge 3 Smart Home Hub
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart USB-kabel med Micro USB- och USB A-anslutning
    Nexa
    Adapter Z-Wave NEXA ZWD-104
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Glasrengöring i sprayflaska
    CRC
    Fönsterputs CRC Glass Clean Trigger 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 87,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 174,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Multi Clean rengöringsmedel i sprayflaska
    CRC
    Multirengöring CRC Multi Clean 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Power Lube högpresterande smörjmedel i sprayburk
    CRC
    Smörjolja CRC Power Lube + PTFE 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC SP 350 korrosionsskyddsspray
    CRC
    Korrosionsskydd CRC SP 350 aerosol 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 716,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinfo

    Badrumscenter

    Badrummet är den plats där du ska vakna till på morgonen och komma till ro på kvällen. Då är det ett måste att planera ditt nya badrum in i allra minsta detalj. Det bästa sättet är ett besök i vår badrumsutställning där ...mer

  • CRC QD-Contact Cleaner, en snabbtorkande elektronikrengörare i en sprayburk.
    CRC
    Elektronikrengöring CRC QD Contact Cleaner 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 540,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dukklämmor i fyrpack
    Bordsklämmor vit 4-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Undervattensreparationssats för pooler
    Repareringsset klisterremsor under vatten 5st
    Genomsnittligt betyg: 1.6 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Skiftnyckel 200 mm
    Skiftnyckel TECOS 8"/200mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Frithiof A/S vinkelstycke för dammsugare i förpackning
    Y-koppling NILFISK 45°
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skensystem för verktyg
    Atika
    Anslag ATIKA för T 250 N-3 & T 250
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tub Winton oljefärg Permanent Geranium Lake, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 480 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton Oljefärg Permanent Green Light i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 483 (48) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Svart dubbel systemkrok med plasthållare och metallstift för montering på väggskenor.
    CargoPoint
    Surrningsöglor CARGO POINT för surrningsskena aluminium 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 54,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller för målning och renovering
    QPT
    Roller QPT mint medium easy 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Färgroller
    QPT
    Roller QPT advance pretex grov 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Färgroller för målningsarbeten
    QPT
    Roller QPT advance pretex grov 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp