Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 18:31. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Hylsnyckel för skruvmejsel
    Hylsa TECOS 7mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artists'' Glanslack i en 75 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Artistst Gloss Varnish WINSOR&NEWTON 75ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 331 (24) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Steg för steg-guide

    Så bygger du en dubbelgrind

    En dubbelgrind i trä ger trädgården en tydlig och välkomnande entré. I den här guiden ser du steg för steg hur du bygger grinden i obehandlat virke, målar delarna och monterar beslag. Du får även tips om mått, vinklar oc ...mer

  • TECOS 10-delars hylsnyckelsats med sexkantshylsor i metallåda
    Hylsbitsset TECOS T-5610M 1/2" 10-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 565,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall med sexkantsprofil
    Hylsa TECOS 13mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Momentnyckel med digital display
    Momentnyckel TECOS 40-200Nm 1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall
    Hylsa TECOS 8mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgprov med färggradient från ljust till mörkt
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 676 (41) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg lampsvart i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 337 (25) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • 22-millimeters kombinationsnyckel med spärrfunktion
    Ringspärrnyckel TECOS 21xL285mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steg för steg-guide

    Gör en julig ljusboll

    Lys upp i vintermörkret med en egenpysslad ljusboll Med en ballong, tapetklister och snöre gör du en kreativ och dekorativ boll. Sätter du sedan in en ljusslinga i din boll så har du fått en juldekoration som lyser upp ...mer

  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumgul djup nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 115 (46) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Payne''s grå 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 465 (32) grå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS 9-delars 1/2 tums sexkantsbits-hylssats i en väska
    Hylsbitsset TECOS T-5508M 1/2" 9-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    Att tänka på när du väljer golv till uterum

    Har du byggt eller köpt ett uterum och är osäker på vad du ska lägga för golv? Här går vi igenom vilka golv som lämpar sig i ett uterum, och ger dig produkttips på olika typer av golv.

  • Winsor & Newton Winton oljefärg, titanvit, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 644 (40) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS Dubbel hylsnyckel
    Lednyckel TECOS dubbel 6/7mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 90,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllkonsol med måtten 500 gånger 300 millimeter
    GUSTAVSBERG
    Konsol till bänkskiva GUSTAVSBERG Artic vit rostfritt stål GB71WTCONS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 657,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Skåpsida med fötter
    GUSTAVSBERG
    Täcksida till bänkskiva GUSTAVSBERG Artic vit GB71WTSPAG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1034,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Stänkskydd med borrhål
    Lindab
    Tröskelplåt LINDAB TRBL svart 1500 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvsockel av plast
    Lindab
    Tröskelplåt LINDAB TRBL vit 1500 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • E27 lamphållare i keramik
    Lamphållare E27 svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steg för steg-guide

    Gör en julgran på pall

    Har du svårt att få plats med en riktig julgran inomhus? Med tre enkla steg kan du tillverka en alternativ julgran att ha i ditt hem.

  • Automatisk centrumpuns av metall
    Bahco
    Körnare BAHCO 130 mm Ø2 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 16 mm
    Krafthylsa TECOS 16mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg, färg fransk ultramarin, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 263 blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av stål
    Hylsa TECOS 17mmxL38mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 18 mm
    Krafthylsa TECOS 18mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel
    Hylsa TECOS 4mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 137 blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2135,14 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel, 13 mm, tillverkad av krom-molybdenstål
    Krafthylsa TECOS 13mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS hylsnyckel CR-MO 19 millimeter
    Krafthylsa TECOS 19mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 60,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Quick Release smörjmedel
    CRC
    Lysrörslossare CRC Quick Release 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 3490,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hylsnyckel, 15 mm
    Krafthylsa TECOS 15mmxL78mmx1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg, dioxazinlila, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 229 lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp