Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 21:46. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Poolborste med handtag
    Swim & Fun
    Poolrengöringsborste SWIM&FUN 45cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Poolborste med handtag
    Swim & Fun
    Poolrengöringsborste SWIM&FUN Hand Scrupper Brush
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tvättstuga med tvättmaskin, torktumlare och vita väggskåp
    GUSTAVSBERG
    Vinkel till bänkskiva GUSTAVSBERG Artic vit rostfritt stål GB71WTBRKT
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Aktuellt

    Lägst pris på altan 2025

    Dags att bygga altan till så lågt pris som möjligt, då ska du handla på HORNBACH. I en prisjämförelse utförd av Byggahus.se som publicerades den 21e mars 2025, där kostnaden för material till en altan jämfördes, hade H ...mer

  • Teleskopstång utdragbar
    Swim & Fun
    Teleskopstång SWIM&FUN 360cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Poolrengöringsborste för poolrengöring
    Swim & Fun
    Pooldammsugarmunstycke SWIM&FUN Triangular vacuum head
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Poolrengöringsborste med borst
    Swim & Fun
    Pooldammsugarmunstycke SWIM&FUN Rectangular vacuum head
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skuminlägg med fyrkantiga utskärningar
    STANLEY FATMAX
    Skuminlägg STANLEY FATMAX Pro-stack 300x426x70mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 251,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Insektsdammsugare för skadedjursbekämpning
    Insektsdammsugare Bug buster
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • STIHL batteridriven busksax HSA 26 set med gräskniv, buskkniv, batteri, laddare och transportväska.
    STIHL
    Busksax/grässax STIHL HSA 26 Set inkl. batteri & laddare
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel för skiftnyckel
    Hylsa TECOS 9mmxL50mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rådgivning

    Inspiration & trender hösten 2018

    Spana in de nya inredningstrenderna för hösten 2018. Vi har satt ihop fyra olika stilar: Chic & Modern , Cool & Creative , Shimmer & Shine samt Warm & Cozy . Bli inspirerad av årets trendfärger och materialval. Vilk ...mer

  • NYHET
    Wolfcraft sticksågsblad set i förpackning med tre blad för trä
    wolfcraft
    Sticksågblad WOLFCRAFT 2357+8016 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Förpackning med wolfcraft sticksågblad för laminat
    wolfcraft
    Sticksågblad WOLFCRAFT 8040/1+8040/2 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Anslagsvinkel för kakelskärare
    DeWalt
    Uppläggningsstöd DEWALT DE7029-XJ till DE7023
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 625,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Aktuellt

    Villaeffekten – bidrag för energieffektivisering

    Planerar du att byta fönster, tilläggsisolera eller genomföra andra energieffektiviserande åtgärder? Genom Villaeffekten kan vissa småhusägare få bidrag för delar av materialkostnaden. Läs mer om villkor och ansök via Bo ...mer

  • NYHET
    Wolfcraft sticksågsblad set i förpackning med tre sågblad för bänkskivor
    wolfcraft
    Sticksågblad WOLFCRAFT 2342+2342/2 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Anpassningsbar
    Terrass med solsegel och trädgårdsbordset
    PeddyShield
    Vajerspänning efter mått solsegel
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — från 1349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hornbach Smart Home Gateway och termostater
    SMART HOME by hornbach
    Startset värmeelement SMART HOME by Hornbach
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Smart Home by hornbach startset med gateway och tre Zigbee radiatortermostater, VDE testad informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Startset värmeelement SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Anpassningsbar
    Hornbach presentkort med kvinna och tumstock
    Presentkort HORNBACH – giltigt i 10 år (skickas via e-post)
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 163 Recensioner.
    pris — från 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • DeWalt verktygssats med verktygslådor, batterier och laddare
    DeWalt
    Verktygspaket DEWALT DCK685P3T-QW 6 maskiner 3 batterier 1 laddare 18V
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 11990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aktuellt

    Fars dag

    Den 9 november är det fars dag – här hittar du tips på bra och roliga presenter till pappa. Köp den perfekta fars dag-presenten hos HORNBACH!

  • Färgtråg av plast
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 17x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgtråg med avstrykningsgaller för färgrollers
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 24x30cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Hörnroller HORNBACH 5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach djupgrund, 10 liters dunk, för inomhus och utomhus, vattenlöslig, binder porösa och sugande underlag, räcker till circa 60 kvadratmeter.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach djupgrund vattenlöslig i 5 liters dunk för inomhusbruk och utomhusbruk räcker till circa 30 kvadratmeter. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallhäftprimer i en burk på 250 ml från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 250ml
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 636,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall Haftgrund primer i burk från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 750ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 12cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 10cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hyllkonsol för väggmontering
    Classic by Elfa
    Konsol ELFA klick-in 40 420mm vit 414210
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Brun hyllkonsol i metall för väggskenor, Element System Logo.
    Classic by Elfa
    Konsol ELFA klick-in 40 graphite 472425
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp