Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 08:33. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Mätsticka med mätområde upp till 60 millimeter
    Nivåmarkör 554080 60mm 50-pack
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumprofil
    Avstängningslist TEBO 30x30x2000mm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 22,25 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Norbro Energi gasflaska
    Gasolfyllning NORBRO ENERGI PK5 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 53,80 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Översikt

    Om HORNBACH

    HORNBACH-koncernen är en av Europas största aktörer inom bygg- och trädgårdsmarknad. Som enda börsnoterade familjeföretag inom gör-det-själv-sektorn kan HORNBACH se tillbaka på en mycket framgångsrik expansion, som sträc ...mer

  • Gasflaska Norbro Energi
    Gasolflaska NORBRO ENERGI PK5 (exkl. gasol)
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 989,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,22 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tappborrningsset i öppet fodral
    wolfcraft
    Möbelkopplingssats WOLFCRAFT Excenter
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skyddshätta för trädgårdsstolpar
    wolfcraft
    Dammuppfångare WOLFCRAFT Ø 63mm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Borrfoder med sexkantsskaft
    wolfcraft
    Snabbchuck WOLFCRAFT med sexkantfäste
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två fogrengörare med plasthandtag och skydd
    Fogpinne TEBO silikonpaddel 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tre metallaxelringar med ställskruvar för fastsättning.
    wolfcraft
    Djupanslag WOLFCRAFT 3 delar för Ø 6, 8 och 10mm
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 62,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Chucknyckel av metall
    wolfcraft
    Chucknyckel WOLFCRAFT S2A
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 70,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Sundbyberg - Stockholm

    Upptäck HORNBACH Sundbyberg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Keramisk hörnhylla med hål för badrum eller dusch
    Fogpinne TEBO silikonfixare 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Väggfäste av metall
    Habo
    Steghållare HABO 8517 250mm varmgalv
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 127,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trådkorg med upphängning
    Habo
    Avfallskorg HABO 466 vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 107,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Botkyrka - Stockholm

    Upptäck HORNBACH Botkyrka – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Hink med flytande membran
    Fuktspärrteknik
    Flytmembran FUKTSPÄRRTEKNIK Optidrain 5 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 169,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbel hålväggskrok av metall
    Habo
    Redskapshållare HABO 724 85mm elzink
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 57,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Roterande vindturbin med fästmaterial för takventilation
    NSP
    Takhuv NSP Aspirotor 150 105-180mm rostfritt stål
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nilfisk borste med vattenanslutning för rengöringsarbeten
    Bilborste NILFISK Click&Clean för högtryckstvätt
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle tätningsband för tätning av fönster och dörrar
    Kantband TEBO dämpfolie 5x50 mm 25 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 9,16 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbelsugkopp för glas och kakel
    Dubbel sugkopp BOXER 2x60kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Logo. Dunk Sikafloor 01 Primer med fem kilogram innehall.
    Sika
    Primer SIKA Sikafloor-01 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,80 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varumärke

    HORNBACH – högkvalitativ målarfärg

    HORNBACH vet vad som är bra för dina ytor! Oavsett om det är väggfärg, fasadfärg, lack, lasyr eller grundfärg – med färger från HORNBACH gör du alltid rätt val.

  • Flera vita mätkilar staplade
    Nivåmarkör TEBO 105 mm 50-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3,98 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Verktygshållare av metall med gummibackar för väggmontering
    Habo
    Redskapshållare HABO 204 elzink
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Verktygshållare med tre hållare för verktyg
    Habo
    Skena HABO med redskapshållare 500mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 113,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rengöringsset med slipskivor och hållare
    Sliprondeller WORK IT power scrubs för borrmaskin Ø100mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 3 st:
    pris — 64,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nilfisk borsttillbehör för högtryckstvätt
    Roterande borste NILFISK till högtryckstvätt
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fogskrapa med plasthandtag och metallblad
    Fogrengörare för kakel stor
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 58,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart flexibel slang med slangklämmor
    Kärcher
    Sugslangsförlängning KÄRCHER 3,5m
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 69 Recensioner.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tappborrmall från Wolfcraft
    wolfcraft
    Borrstöd WOLFCRAFT mobilt Accumobil
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 19 Recensioner.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield stålborstsats med olika borstfästen i förvaringslåda
    Pattfield
    Trådborstset PATTFIELD rundskaft stål Ø25/28/45/75mm 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Puts profiler för inomhusbruk
    Finja
    Glasfibervinkel FINJA 2,5m
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Plasthållare med hål och utsparingar
    Finja
    Nätfäste FINJA Universal
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1250,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,50 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Finja Frostskyddsmedel i en 1-liters flaska
    Finja
    Frostskydd FINJA 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp