Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 04:43. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107695 resultat
Hoppa över produktlista
  • Träskiva
    Elfa
    Gavelsida ELFA charcoal oak 675x2608mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1523,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Golvlist av trä med spår för kabelkanal
    Elfa
    Anslagslist ELFA för 2-spår vit 100x3000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 367,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • NYHET
    Digital rumstermostat i svart med display och fyra kontrollknappar.
    Malmbergs Pro
    Golvvärmetermostat MALMBERGS Delta svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Bostik Wetseal Membrane folielim för limning av tätskiktsfolie, 14,5 kilogram hink.
    Bostik
    Tätskiktsmembran BOSTIK WetSeal 14,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 65,45 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Membrane tätskikt, blå 14,5 kilogram hink för våtrum, vattenbaserad.
    Bostik
    Tätskiktsmembran BOSTIK Pro LX 14,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 103,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Wetseal Membrane, folielim för limning av tätskiktsfolie i våtrum, blå hink på 7,25 kilogram, Bostik Logo.
    Bostik
    Tätskiktsmembran BOSTIK WetSeal 7,25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 75,72 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två rörformiga nitar av metall
    Dubbelnit av förnicklad aluminium 3x6x5 mm 40 styck
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 41,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 5125,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdsdusch med duschhuvud och vattenkran
    CF
    Utedusch PLANET POOL Silver Delux 40L
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 37 Recensioner.
    pris — 3100,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik Membrane tätskikt i blå hink på 7,25 kilogram med grönt lock.
    Bostik
    Tätskiktsmembran BOSTIK Pro LX 7,25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 103,31 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Markankare av plast och stål
    FISKARS
    Plattrensjärn FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med Nitor textilfärgsalt
    Fixor by Nitor
    Textilfärgsalt NITOR
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 58,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stålborste med handtag
    FISKARS
    Plattrensborste FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skurborste med handtag
    FISKARS
    Altankvast FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lövraka med plasthandtag
    FISKARS
    Lövräfsa FISKARS OneClick metall
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spackel med plasthandtag
    FISKARS
    Rensjärn FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars bypass grensax och bypass trädgårdssax i set
    FISKARS
    Sekatör & Grensax FISKARS Singlestep L28 + P26 set
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tracer timmermarkeringspenna
    Märkpenna Tracer krita för torra/våta ytor gul 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,08 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två rörformiga nitar av metall
    Dubbelnit av förnicklad aluminium 4x8x10 mm 20 styck
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 41,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3416,67 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars lövräfsa med gult handtag och svart räfshuvud
    FISKARS
    Roskratta FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nödstoppsknapp med vridfunktion
    Malmbergs Pro
    Tryckknappslåda MALMBERGS nödstopp IP40 3772236
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Solabsorbator för pooluppvärmning
    Swim & Fun
    Solvärmare SWIM&FUN Solarboard curve
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1746,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Strömbrytare med skyddsklass IP44
    ELKO
    Vägguttag ELKO RS med lock 1-V MJ IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars ogräsjärn med handtag
    FISKARS
    Kultivator FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars Light kratta med gult handtag för borttagning av mossa och ogräs
    FISKARS
    Kratta FISKARS OneClick 14 pinnar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tracer vaxkritamarkör för konstruktionsvirke
    Märkpenna Tracer krita för torra/våta ytor svart 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,08 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gelia laddningskabel för elfordon med kontakter
    Gelia
    Laddkabel GELIA typ2 3,7kW 10-16A 1-fas 5m IP66
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3680,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Enpolig utanpåliggande strömbrytare med vridhandtag
    Malmbergs Pro
    Säkerhetsbrytare MALMBERGS IP54 3166261
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tracer konstruktionsvirkesmarkeringspenna
    Märkpenna Tracer krita för torra/våta ytor röd 12-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 7,08 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vattentät strömbrytare med röd lampa och svart spak
    Malmbergs Pro
    Strömställare MALMBERGS med glimlampa IP54 1932443
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 309,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Uttag med USB-port
    Malmbergs Pro
    Vägguttag MALMBERGS Delta med USB-uttag 1-vägs +1xUSB
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två rörformiga nitar av metall
    Dubbelnit av förnicklad aluminium 6x12x15 mm 12 styck
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 41,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 3727,27 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars logotyp Toalettborste med flexibelt borsthuvud
    FISKARS
    Täckränneränsare FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Navimow-garage för robotgräsklippare av plast för skydd mot väder och vind.
    Segway-Navimow
    Robothus SEGWAY X4 L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Fiskars QuikFit lövuppsamlare med svart uppsamlingssäck och orange handtag
    FISKARS
    Fruktplockare FISKARS OneClick
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars rullhacka med handtag
    FISKARS
    Ogräsjärn Fiskars OneClick stigbygel
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fiskars lövräfsa av plast
    FISKARS
    Lövräfsa FISKARS OneClick L
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp