Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 06:44. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107695 resultat
Hoppa över produktlista
  • Flera markeringsstavar för utomhusbruk
    Snökäpp Ø26mm 200cm orange
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 625,00 kr per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Splintdrivarsats med olika storlekar i svart hållare
    Rennsteig
    Sprintjagarset RENNSTEIG 6-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 200,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wolfcraft ritsstift med logotyp
    wolfcraft
    Påfyllningsstiftssats WOLFCRAFT för djuphålsmärkpenna Ø2,8mm 6-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Svampbräda för kakelarbete med handtag
    Akkit
    Rengöringsplatta AKKIT 280x140x30mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wolfcraft logotyp. Fasprovare med klämma.
    wolfcraft
    Djuphålsmärkpenna WOLFCRAFT inkl. universalstift
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 113,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå spiralslang ihoprullad
    Swim & Fun
    Poolslang SWIM&FUN 9m Ø38mm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 559,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Makita sladdlös nibblingsmaskin
    Makita
    Plåtsax MAKITA DJS101Z 1,0 mm 18V utan batteri och laddare
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Två svarta rörskydd med silverfärgade ändstycken
    Classic by Elfa
    Ändplugg ELFA silver 25mm 2-pack 623905
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kärcher takrännerengöringssats med tillbehör som slang, munstycken och takränneskydd
    Kärcher
    Hängränne- och rörrengöringset KÄRCHER
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 67 Recensioner.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Orange mastfot för vindsurfingbrädor
    Bärhandtag Edma Duoplac för gipsskivor
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 519,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Duschdraperistång i plast
    Classic by Elfa
    Konsoltäcklist ELFA med klädstångshållare vänster 33x420x33mm vit 480610
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Två metallplattor med skruvar, muttrar och brickor för infästningar
    Design4Bath
    Montagebricka DESIGN4BATH 40x20-M4x10mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sika Primer i en 250 ml flaska
    Sika
    Primer SIKA 3 N 250ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 916,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardena tvättborste med vattenanslutning för trädgårdsrengöring
    Gardena
    Handtvättborste GARDENA S hård
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nöt- och fruktsamlare med handtag
    FISKARS
    Handspridare FISKARS Solid™
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gräsmattluftare för gräsmattan
    Einhell
    Knivvals EINHELL till vertikalskärare GC-ES/SA 1231/1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 315,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dammskyddsdörr set med dragkedja, folie och tejp
    wolfcraft
    Dammskyddsdörr WOLFCRAFT Set Tape & Zip Door 2,5x2,5m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Fiskars grensåg med böjt blad och svart handtag
    FISKARS
    Såg FISKARS OneClick böjd
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 519,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TEC7 Roof 2.0 tätningsmassa, 1 kg burk
    Tec7
    Taktätningsmassa TEC7 ROOF 2.0 1kg svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 319,00 kr per kg
    Vid köp av 12 st:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 269,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Logo
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape F 25-40mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika logotyp
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape F 35-50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Transparent mätkopp i plast
    Magnum by Graco
    FlexLine färgpåse 1l 3 st.
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika logotyp med två transparenta tätningsbrickor
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape 2x20-32mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika logotyp med tätningsmanschett
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape F 70-125mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika logotyp med tätningsmanschett
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape F 50-75mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika SealTape F tätningsmanschett för väggar
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape F 12-24mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TEC7 Roof 2.0 tätningsmassa patron med gummi- och glasfiberförstärkning
    Tec7
    Taktätningsmassa TEC7 ROOF 2.0 310ml svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 674,19 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 577,42 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Fällbart väggbord i stål
    Habo
    Sanitetspåshållare HABO förkromat stål 1-fack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sika logotyp med tre transparenta tätningsmanschetter på gul bakgrund
    Sika
    Rörmanschett SIKA SealTape 3x20-32mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CFH CF 211 gaspatron för löd- och gasapparater
    CFH
    Butangaspatron CFH 190g
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 210,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Metallstativ med hål för hyllsystem
    Sparring by Elfa
    Väggskena ELFA graphite 1340mm 400525
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Hyllställ av metall med hål för fastsättning av hyllplan
    Sparring by Elfa
    Väggskena ELFA 1980mm graphite 400825
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rullenhet för poolskydd
    Upprullningsenhet PLANET POOL för termofolie mobil 180–460cm bredd
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 3295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trärasp med plasthandtag
    Bahco
    BAHCO Halvrund rasp ergohandtag 250 mm grovlek 2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 225,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hyllställ i metall med utskärningar
    Sparring by Elfa
    Väggskena ELFA 700mm graphite 400425
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Aluminiumprofiler för olika användningsområden
    Unidrain
    UNIDRAIN Fixtur 38 mm träbjälklag 7122108
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 252,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp