Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 23:53. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107665 resultat
Hoppa över produktlista
  • Kärcher högtrycksslang, ftalatfri, PVC-fri
    Kärcher
    Sugslang KÄRCHER SH5 5m
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 25 Recensioner.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kärcher handsprutpistol för högtryckstvätt
    Kärcher
    Spolhandtag KÄRCHER G 160 Q
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 939,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Wolfcraft slagjärn av metall för läggning av laminat och parkett.
    wolfcraft
    Slagjärn WOLFCRAFT stål
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två metallgrill flavorizer bars
    ROTH
    ROTH Värmefördelningsplåt 16/0,5 mm 2421123
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 40 st:
    pris — 58,39 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Brytjärn av stål med spikklo och hål
    STANLEY
    STANLEY bräckjärn Wonder Bar X21
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Reseadapter med tillhörande alarm
    Nexa
    Fjärrströmbrytare NEXA Pluginmottagare på/av med fjärrkontroll
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Gult bräckjärn av stål
    STANLEY FATMAX
    STANLEY FATMAX kofot i fjäderstål 24"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sorteringssäck med en kapacitet på 2000 kg
    Byggsäck SORTERA large 2m³
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 188,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 175,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult bräckjärn av stål
    STANLEY FATMAX
    STANLEY FATMAX kofot i fjäderstål 36"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 335,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dragjärn av metall för läggning av laminat och parkett.
    wolfcraft
    Slagjärn WOLFCRAFT proffs med städ i stål
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gult bräckjärn av stål
    STANLEY FATMAX
    STANLEY FATMAX kofot i fjäderstål 30"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 315,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Elcentral med CEE-uttag
    Malmbergs Pro
    Uttagscentral MALMBERGS Mini 16A IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1074,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Brytjärn med gult handtag
    STANLEY
    STANLEY bräckjärn Super Wonder Bar 15"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trälist med hål
    wolfcraft
    Sagkloss WOLFCRAFT
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädgårdsdusch med duschhuvud, handdusch och ettgreppsblandare
    Utedusch soluppvärmd 35L PVC 223cm med varmt och kallt vatten
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Torkställning med stång och ring
    Vedklyv för väggmontering
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Spat med D-handtag för trädgårdsarbete
    FISKARS
    Spade FISKARS Ergonomic™ spetsig grå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 589,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rulle diffusionsöppen underlagsduk
    TECCA
    Vindskydd TECCA T-Wind Basic W2 25 x 2,74 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 14,45 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sorteringssäck, liten, med dragsko och bärhandtag
    Byggsäck SORTERA small 200L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 98,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 88,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sorteringssäck Medium med en kubikmeters kapacitet och en lastkapacitet på 200 kilogram.
    Byggsäck SORTERA medium 1m³
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 148,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bild av ett installationskit med svart rör, transparent slang, två slangklämmor och en anslutningsdel
    CFH
    Slangkit CFH MIG-MAG
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ångspärrsfolierulle
    TECCA
    Ångbroms TECCA T-Vap 25 x 2,7 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1790,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 26,52 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vi rekommenderar
    Hink med vit grundfärg, 10 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 54,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    Burk med vit grundfärg, 5 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag, rullbredd 10 cm
    Hornbach
    Miniroller HORNBACH 10 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller av lammskinn
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med plasthandtag och rullskydd
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH Bluefelt 6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller av fleece
    Hornbach
    Roller HORNBACH rosa 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapettillbehörsset med hink, borstar, rullar, skrapa, sax och skärverktyg
    Hornbach
    Tapetseringsset HORNBACH 11 delar
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH sockerfri 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Persika iste i en burk
    Hornbach
    Iste HORNBACH Persika 25cl
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hörnförgfärgvals med handtag och färgvals
    Hornbach
    Hörnroller HORNBACH Vägg 5cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hornbach Djupgrund Special, 5 liter dunk för utomhusbruk, diffusionsöppen och snabbhärdande.
    Hornbach
    Djupgrund special HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,80 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Proflor 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av textil
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 12cm
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 18cm
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp