Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 00:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107665 resultat
Hoppa över produktlista
  • Färgroller med randigt mönster
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Proflor 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Tapettillbehörsset med hink, borstar, rullar, skrapa, sax och skärverktyg
    Hornbach
    Tapetseringsset HORNBACH 11 delar
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH sockerfri 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Persika iste i en burk
    Hornbach
    Iste HORNBACH Persika 25cl
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av textil
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 12cm
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 18cm
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hornbach Djupgrund Special, 5 liter dunk för utomhusbruk, diffusionsöppen och snabbhärdande.
    Hornbach
    Djupgrund special HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,80 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Proflor 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rölunda Toppdress gräsfrö för gräsmattsrenovering i en 40 liters säck
    Toppdress RÖLUNDA Dressjord Lantliv 40L
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 30 Recensioner.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,12 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med 10 kilogram Hornbach strukturfärg för fasader, väderbeständig strukturputs, helmatt
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Strukturfärg i en 20 kilos hink som räcker till cirka 30 kvadratmeter, väderbeständig och finkornig, inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, vit, halvblank, 5 liter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vattenbaserad, 10 liter, räckvidd cirka 130 kvadratmeter, 12 års skydd, brytbar.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, 10 liter, vattenbaserad, väderbeständig, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, vattenbaserad, 1 liter, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, röd, 1 liter, glansgrad 40 halvblank, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 1 liter, vit, halvblank, vattenbaserad, väderbeständig. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollersbygel med handtag
    Hornbach
    Rollerbygel HORNBACH Soft touch 8x180mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    En hink med 10 liter strukturprimer för inomhus- och utomhusbruk från Hornbach.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    En femlitershink med vit strukturgrundfärg för inomhus- och utomhusbruk med Hornbach logotyp
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med plasthandtag och skumgummiroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 5cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag och röd rulle
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack lång 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack medel 10cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag och röd rulle
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg och två färgrollers
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Träskydd 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd kort 5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg medel 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • En burk Hornbach takfärg i helmatt vitt med en volym på en liter.
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med vit takfärg från Hornbach, 10 liter
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 44,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk parkettlack för inomhusbruk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 187,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp