Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 01:31. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vattenbaserad, 10 liter, räckvidd cirka 130 kvadratmeter, 12 års skydd, brytbar.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, 10 liter, vattenbaserad, väderbeständig, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, vattenbaserad, 1 liter, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, röd, 1 liter, glansgrad 40 halvblank, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 1 liter, vit, halvblank, vattenbaserad, väderbeständig. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Hornbach takfärg i helmatt vitt med en volym på en liter.
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med vit takfärg från Hornbach, 10 liter
    Hornbach
    Takfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 44,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollersbygel med handtag
    Hornbach
    Rollerbygel HORNBACH Soft touch 8x180mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk parkettlack för inomhusbruk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 187,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg medel 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • En burk Hornbach väggfärg i matt med en liter innehåll och EU Ecolabel certifiering.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En hink med 5 liter matt väggfärg, vattenbaserad, med god täckförmåga och Hornbach logo.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 85,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En hink med 10 liter halvmatt väggfärg i vitt från Hornbach med Nordic Swan Ecolabel för 60 till 80 kvadratmeter yta.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk med vit väggfärg från Hornbach med en volym på en liter och halvmatta glansgrad
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 159,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • HORNBACH väggfärg vit, halvblank, 5 liters hink för cirka 30 till 40 kvadratmeter med miljömärket Svanen.
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 20 halvmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med putsfasadfärg Plus, 5 liter, matt, väderbeständig med långtidsskydd och Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Putsfasadfärg HORNBACH Plus matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 157,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Burk Hornbach putsfasadfaerg Plus matt vit foer yttervaeggar
    Hornbach
    Putsfasadfärg HORNBACH Plus matt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink Putsfasadfärg Plus putsfasadfärg 10 liter för upp till 60 kvadratmeter med Hornbach logotyp
    Hornbach
    Putsfasadfärg HORNBACH Plus matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 124,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med lugg
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec mikrofiber dubbeltjock 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två färgrullar av textil
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrollers
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två lackvalser i skumgummi
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrollers för färgpåföring
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 5cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två skumrollers för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 5cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strukturfärg i hink, lämplig för användning inomhus och utomhus
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH inne och ute 20kg
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Hink strukturfärg för inom- och utomhusbruk
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH inne och ute 10kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två vita färgrollers med röda och blå ränder
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Textan 2-pack 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med ränder
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Topflor liten dubbeltjock 12cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två vita färgrollers med gröna ränder
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hink trägrund V vattenbaserad för utomhusbruk 2,5 liter med Hornbach Logo
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 131,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En burk Hornbach möbel- och terrassolja för inomhus- och utomhusbruk med UV-skydd och vattenavvisande effekt för alla träslag.
    Hornbach
    Möbel- och Terrassolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    HORNBACH Grundolja V, färglös, 2,5 liter hink för träförbehandling utomhus, minskar fuktabsorption
    Hornbach
    Grundolja V HORNBACH färglös 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med rött handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan medelfina underlag 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp