Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 11:03. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Mapei Megaprimer VT primer i hink
    Mapei
    Ångspärr MAPEI Megaline Megaprimer VT 6kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 166,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Megaprimer VT Primer i en blå flaska
    Mapei
    Ångspärr MAPEI Megaline Megaprimer VT 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nilfisk dammsugare med tillbehör
    NILFISK Centraldammsugare All-In-1 Supreme 150 wireless+
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 9162,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Instruktioner

    SMART HOME by hornbach – instruktioner

    Skapa ett SMART HOME by hornbach-användarkonto, aktivera SMART HOME och lägg till en enhet – så här gör du. Klicka igenom instruktionerna om huvudfunktionerna för SMART HOME by hornbach i appen och på webben.

  • Vitt tanklock i plast
    Ed-Wa
    Täcklock slätt skruv snäpp 100 vit
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 13,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Betongfundament med justerbart U-ankare för enkel montering
    Benders
    Plint BENDERS altan exkl. stolpsko 500mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Handspakspännare för byggapplikationer
    Lindab
    Krokbockare LINDAB KBO
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1795,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mataki Lagningsasfalt för nordiskt klimat i 20 kilogram hink. Lösningsmedelsfri kallasfalt med bio-olja för reparation av vägar.
    Mataki
    Lagningsasfalt BIO MATAKI 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 485,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 24,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kärcher fönstertvätt med sprayflaska och mikrofiberduk
    Kärcher
    Fönstertvätt KÄRCHER WV 6 Plus vit
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 95 Recensioner.
    pris — 949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mässingskoppling
    ASSA ABLOY
    Handtagskoppling ASSA 833
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wolfcraft Stämjärnslipare
    wolfcraft
    Hyvel WOLFCRAFT
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    SMART HOME by hornbach – produktöversikt

    Lär känna SMART HOME by hornbach-systemet! Gatewayen är den centrala styrenheten och via den sker all kommunikation mellan de anslutna enheterna. Den är en förutsättning för den smarta systemlösningen. När du väl har den ...mer

  • Lövfångare i metall för takrännor
    Benders
    Fågelband BENDERS plast 5m rulle tegelröd
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 25,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tillsats för regntunnefilter
    Benders
    Fågelband BENDERS plast 5m rulle svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 25,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två polerdukar för polermaskin
    Einhell
    Polerkåpa EINHELL CE-CB18, CC-PO90
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    SMART HOME by hornbach – nyheter

    Vi uppdaterar vår Smart Home-lösning regelbundet. Vi vill också ständigt förbättras. Håll utkik efter nya samarbeten, nya lösningar till SMART HOME by hornbach-enheter och nya funktioner i appen.

  • Hörnförbindare för träkonstruktioner
    Installationsclips Thermowood 200 st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 990,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 4,95 kr per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Väggventilgaller med lameller och rund anslutningsstos
    Fresh
    Panelgaller FRESH 110x150 svart stos
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning med vit fönsterventilationsbeslag och skruvar
    ASSA ABLOY
    Ventilationsbeslag ASSA 85/86 vitt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 94,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield sågbladssats för multifunktionsverktyg, trä och metall
    Pattfield
    Multiverktyg tillbehörsset PATTFIELD 4 delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart papperskorg med handtag
    Kabelbox liten 235x115x120 mm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylla
    Elfa
    Hyllplan ELFA Klick-in i vit melamin 605x503x20mm 4300375
    Produkten har ännu inte recenserats.
    Rek. pris: 482,00 kr
    Vårt pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1130,00 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sockel av plast
    Elfa
    Förvaringslist ELFA vit 574x8x36mm 4200132
    Produkten har ännu inte recenserats.
    Rek. pris: 162,00 kr
    Vårt pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 207,32 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varumärke

    HAMMER WORKWEAR – kvalité från HORNBACH

    Om du arbetar hårt med dina projekt, förtjänar du också de bästa arbetskläderna. De måste kunna andas, vara robusta, slitstarka, av hög kvalité, lättskötta, funktionella, ergonomiska och bekväma att arbeta i. Med skyddsk ...mer

  • Ventilationsgaller av plast
    Pax
    Överluftsdon PAX 230X78 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 83,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Översikt över gyllene öljetter för materialförstärkning.
    Öljetter invändigt stål förkromade Ø 6mm 100-pack
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle med bindtråd av stål
    PÖSAMO
    Järntråd PÖSAMO galvaniserad 1,4mm 50m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,18 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ventilationsrör och vägggenomföring av plast
    Fresh
    Ytterväggspaket FRESH YVG Ø100
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kabellåda med lock för kabelförvaring
    Kabelbox stor 407x157x133,5 mm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit pappershandduksdispenser av plast
    Kabelbox liten 235x115x120 mm vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kabellåda för kabelförvaring
    Kabelbox stor 407x157x133,5 mm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Roth fördelningsstation för värmereglering med Wilo pump
    ROTH
    Roth Minishunt Plus, termisk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vridlås 33 millimeter, 4-pack
    PÖSAMO
    Kapellvred PÖSAMO med öljetter 33mm 4-Pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 125,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Poolborste med handtag
    Swim & Fun
    Poolrengöringsborste SWIM&FUN 25cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Verktyg för att böja akrylglas och tre böjhjälpmedel
    Pattfield
    Adapter PATTFIELD för cellplastskärare S120 inkl. rundkniv
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylla
    Elfa
    Hyllplan ELFA Klick-in i vit melamin 605x323x20mm 4300372
    Produkten har ännu inte recenserats.
    Rek. pris: 368,00 kr
    Vårt pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1438,89 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
upp