Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 02:01. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig trälasyr för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hink med träfärg Träfärg Plus i rött, 10 liters förpackning för utomhusbruk med upp till 15 års långtidsskydd, Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En fem liters hink Hornbach Träfärg Plus träfärg i svart för utomhusbruk med 15 års långtidsskydd och halvmatta glans.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    HORNBACH Grundolja V, färglös, 2,5 liter hink för träförbehandling utomhus, minskar fuktabsorption
    Hornbach
    Grundolja V HORNBACH färglös 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    HORNBACH Träfärg Plus träfärg i svart, halvmatt färg för utomhusbruk, 10 liter förpackning för cirka 100 kvadratmeter.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrullar av textil
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två vita färgrollers med gröna ränder
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med rött handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan medelfina underlag 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för applicering av färg
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan medelfina underlag 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Logo, akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vit, 2,5 liter, vattenbaserad, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrollers
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två lackeringsrollers av skumgummi
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH MicroCrater 2 st. 5cm
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hink träfärg Plus för utomhusbruk från Hornbach med 5 liter innehåll för cirka 50 kvadratmeter med upp till 15 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Vit träfärg Träfärg Plus från Hornbach i 10 liters hink med 15 års långtidsskydd och väderbeständiga egenskaper
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig skyddsfärg för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, glansgrad 40 halvblank, 2,5 liter, för cirka 32 kvadratmeter, vattenbaserad, 12 års skydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, 2,5 liter, halvblank, röd, vattenbaserad, väderbeständig, täckförmåga circa 32 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 155,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hornbach takfärg helmatt 5 liter hink för inomhusbruk
    Hornbach
    Takfärg Plus HORNBACH helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 1.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg och två färgrollers
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Lack fint resultat 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg, roller och bygel
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH extra fina ytor 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrullar med randigt mönster
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec mikrofiber 2-pack 10cm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Vestan färgrulleset Green med 18 centimeters rulle och färgtråg
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Vestan med tråg grön 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En färgburk med 2,5 liter svart träfärg för utomhusbruk från Hornbach med upp till 15 års hållbarhetsskydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med 2,5 liter Hornbach Träfärg Plus träfärg i rött, halvblank, väderbeständig för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En hink HORNBACH Träfärg Plus 2,5 liter för utomhusbruk med långvarigt väderskydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag och roller
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec soft touch handtag 12cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två färgrollers med randigt mönster för målningsarbeten
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Topflor liten färgroller 2-pack 10cm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Lasyrroller HORNBACH LasuTec soft touch handtag 5,4cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hink putsfärg, silikonförstärkt för utomhusbruk, 5 liter
    Hornbach
    Putsfärg HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Ljudabsorbent av öppet poröst material för att förbättra rumsakustiken.
    Fuktspärrteknik
    Dräneringsskiva FUKTSPÄRRTEKNIK Optidrain 6-pack 4,5m² 100 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 310,89 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå flyttfilt för att skydda möbler och föremål under transport
    Flyttfilt 1400x2100mm
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 150 st:
    pris — 58,38 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle bubbelplast, 100 cm x 20 m
    CargoPoint
    Bubbelplast CARGO POINT 1x20m
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 42 Recensioner.
    pris — 275,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 13,75 kr per m
    Vid köp av 36 Rulle:
    pris — 247,36 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 12,37 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle tätningsband av skum med tejp
    Norgips
    Polyetenduk NORGIPS 4x70x50000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5,18 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakeltvättset med hink, svampbräda och rullar
    Kaufmann GmbH
    Kakelrengöringsset KAUFMANN inkl. tvätthink, rengöringsplatta, fogplatta och urkramningsrullar
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 22 Recensioner.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bostik SL C700 Fiber Quick+ golvavjämningsmassa, 20 kilogram.
    Bostik
    Flytspackel BOSTIK SL C700 Fiber Quick+ 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 14,95 kr per kg
    Vid köp av 24 st:
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 12,95 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stoppad pall med tygklädsel
    Pall beige Ø 35x38 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp