Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 03:20. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • Lång, smal träläkt av ljust, hyvlat trä.
    Buildify
    Hylla BUILDIFY stöd/sidodel 174cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 28,45 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rörkoppling av plast
    Förlängare NILFISK för sugdosa
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • LED-rör
    Soluna
    Stöd ståltråd sidoguidning topp
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 100,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rund pall med fjärils- och blomstermönster
    Sitting Point
    Sittsäck puff Blomsteräng 50x40cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fasadbeklädnad med stenutseende
    Mosaik granitkeramik listelo Marmetta mattsvart glaserat 32x3,2 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2900,00 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Närbild av två vita lådor med handtag
    Hafa
    Lådfront HAFA Life 500 vit matt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vinkelsmörjnippel med gänga
    Smörjnippel DRESSELHAUS DIN 71412 8x1x3mm galvaniserad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 623,05 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Vinkelsmörjnippel med gänga
    Smörjnippel DRESSELHAUS DIN 71412 8x1x2mm galvaniserad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 314,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 853,26 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Smörjnippel av metall
    Smörjnippel DRESSELHAUS DIN 71412 8x1x1mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 152,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 760,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Sanitetsinstallationssats med väggbox, anslutningsmuff, rörkrök och tätningsmanschett
    Sugdosa NILFISK aluminium med montagedelar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stålvajer
    Soluna
    PVC Ståltråd för rullgardin
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dammtorkare med långt handtag
    Bümag
    Dammvippa BÜMAG teleskop fårskinn
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 131,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Många vita kakelkryss av plast
    Haromac
    Kakel T-stycke HAROMAC 5x28mm 200 pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund vadderad pall med quiltad sits
    Sitting Point
    Sittsäck puff Dotcom Modo svart 50x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit puff med quiltad yta och svart passpoal
    Sitting Point
    Sittsäck puff Dotcom modo vit 50x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Väggkrok av metall med fästhål
    alfer
    Univrsalkrok ALFER gummerat stål 82x35 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 22,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två silverfärgade handledarhållare för väggmontering med en röd handledare
    alfer
    Cykelhängare vägg aluminium 550x270mm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 224,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skyddsöverdrag för trädgårdsmöbler
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE Trädgårdsmöbler 165x135x95cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakeltvättset med svampbräda och rengöringsrulle
    Maurerlob
    Tvättset HAROMAC för kakel
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • S-krok i metall med ändstycken
    alfer
    S-hake ALFER förzinkat stål 180 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 20 st:
    pris — 21,60 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Klämhållare av metall och plast
    Redskapskrokar, lösa
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 19,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nitor stensåpa, milt rengöringsmedel för stengolv i en 750 ml flaska
    Fixor by Nitor
    Stensåpa FIXOR BY NITOR 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,93 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rund pall med sittdyna
    Garden Place
    Möbelöverdrag GARDEN PLACE oval 200x95cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Beslag Design logotyp hylla
    Beslag Design
    Borrmall BESLAG DESIGN 81,5x279mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått skyddshölje för en trädgårdsbänk
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE Trädgårdsmöbler 250x150x95cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Skyddsöverdrag för trädgårdsmöbler
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE solsäng 75x200x50cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skydd för trädgårdsmöbler för att skydda mot väderpåverkan
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE Loungeset 185x133x68cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Grått hörnskydd för möbler
    Garden Place
    Möbelöverdrag GARDEN PLACE stapelstolar 66x66x150cm grå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått duschdraperi
    Garden Place
    Möbelöverdrag GARDEN PLACE hammock 240x125x180cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 595,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Rostlösare sprayburk
    CRC
    Rust Off CRC ae 250 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 276,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skydd för att skydda föremål från väder och vind.
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE Trädgårdsmöbler 310x180x95cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Kallpressad linolja från Fixor by Nitor i femlitersbehållare för träimpregnering
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå kallpressda 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaska kallpressad linolja från Fixor by Nitor, 1 liter, för träimpregnering
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå kallpressda 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vägganslutningsstycke i plast för ventilationssystem
    Fresh
    Stos FRESH 10 utvändig Ø98/109x60mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Syl av metall med vass spets
    Haromac
    Skärnål HAROMAC för kakel med hårdmetallspets
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvskrapa av metall med gummiläpp
    Haromac
    Gummiskrapa HAROMAC 450mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp