Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 04:07. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • Perforerad monteringsremsa på rulle
    Norgips
    Plåtband NORGIPS vikbart PPB 100, 100mm, 25m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 35,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ribbotten av massivt trä för stöd av madrasser
    Buildify
    Flaskhyllplan BUILDIFY 80x40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mässingskoppling med yttergänga
    Einhell
    Nippel EINHELL reducerare R3/8""AG -> R1/4"” AG
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 77,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flaskborste med trähandtag och långt skaft
    Bümag
    Elementborste BÜMAG med trähandtag
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bred gatusop med trästomme och plastborst
    Bümag
    Sopborste BÜMAG trä 40cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Einhell specialolja för tryckluftsverktyg, 500 ml
    Einhell
    Specialolja EINHELL för tryckluftsverktyg 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 143,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 286,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vita kakelkryss för plattsättning
    Haromac
    Kakel T-stycke HAROMAC 8x28mm 200 pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gummiskrapa med trähandtag
    Haromac
    Foggummi HAROMAC med träkant 300mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gummiskrapa med trähandtag
    Haromac
    Foggummi HAROMAC med träkant 200mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Verktygshållare i metall med gummiklämmor för väggmontering
    Hettich
    Redskapshållare HETTICH 50x51x43mm 1st
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fogbreddsmätare av metall med handtag
    Haromac
    Plattlyft HAROMAC max 30kg 40-60cm
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 60 Recensioner.
    pris — 252,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stoppad pall med tygklädsel
    Pall beige Ø 35x38 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Stegborr av HSS Co-stål för borrning från 6 till 40 millimeter
    Stegborr TECOS 6-40mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1022,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Stegborr av metall med storleksangivelser och Tecos logotyp
    Stegborr TECOS 10 steg 5-29mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 428,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Förpackning med chinchillasand, 2 kg
    Chinchillasand EGGERT 2kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 75,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,95 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Översikt av ett grått parasoll
    Soluna
    Ersättningstyg SOLUNA parasoll 10612143 Nancy 250cm grå
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skyddshuva för Napoleon gasolgrillar
    NAPOLEON
    Grillöverdrag NAPOLEON TQ285/PRO285
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 547,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Terrassrengöring i en 4-liters plastflaska
    Fixor
    Terrasstvätt premium FIXOR 4l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,75 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Trärengöring för altaner från Fixor by Nitor
    Fixor
    Trärengöring altan FIXOR 1l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 114,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 114,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ovanifrånvy av ett grått trädgårdsparasoll
    Soluna
    Ersättningstyg SOLUNA parasoll 10612156 Nancy 400cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 559,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart grillöverdrag med Napoleon-logotyp
    NAPOLEON
    Grillöverdrag NAPLEON PRO285 med stativ
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 849,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vinkelsmörjnippel med gänga
    Smörjnippel DRESSELHAUS 6x1x2mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 974,94 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelsmörjnippel med gänga
    Smörjnippel DRESSELHAUS 6x1x3mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 410,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 874,20 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Smörjnippel av metall
    Smörjnippel DRESSELHAUS 6x1x1 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 323,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2484,62 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Flexibel ventilationsslang i aluminium
    RETON
    Ventilationsslang RETON Ø125x3000 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 66,33 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grått trädgårdsparasoll ovanifrån
    Soluna
    Ersättningstyg SOLUNA parasoll 10321834 Beaujeu 300cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Ovanifrånvy av ett parasoll
    Soluna
    Reservtyg SOLUNA parasoll 6101914 Lyon 300cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sopset med handborste och skyffel
    Bümag
    Sopskyffel BÜMAG plast
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vy från ovan av ett åttkantigt parasoll
    Soluna
    Ersättningstyg SOLUNA parasoll 10612150 Sarry 300cm ecru
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Förpackning med smådjursströ från Vitakraft
    Vitakraft
    Burspån VITAKRAFT kub 15L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,90 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Syl av metall med vass spets
    Haromac
    Skärnål HAROMAC för kakel med hårdmetallspets
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvskrapa av metall med gummiläpp
    Haromac
    Gummiskrapa HAROMAC 450mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akkit sugkopp med manometer
    Akkit
    Pumpsuglyft AKKIT för kakel och klinker upp till 130 kg inkl. tryckmätare för exakt vakuumkontroll
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 4 st:
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Rektangulärt slipblock
    Kakelsvamp 150x100x50 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svamp
    Kakelsvamp 165x110x65mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 76,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Slipduk för slipning
    Slipsvamp brun 150x210mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp