Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 06:02. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • Säck med sågspån
    Kutterspån stallströ pressat bal 300L 16kg
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 11,81 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Skydd för att skydda föremål från väder och vind.
    Garden Place
    Skyddsöverdrag GARDEN PLACE Trädgårdsmöbler 310x180x95cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    TECOS stegborr med storlekar från 4 till 22 millimeter
    Stegborr TECOS 10 steg 4-22mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 288,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Förlängningsstång för målningsarbeten
    Teleskopskaft HORNBACH styvt 70cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Lagt laminatgolv med träutseende.
    SKANDOR
    Laminatgolv SKANDOR Candle ek 7mm
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 56 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 211,37 kr per Paket
    Vid köp av 60 Paket:
    pris — 94,05 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 200,80 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgtråg av plast
    Färgtråg HORNBACH plast svart 32x34cm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 23,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollersbygel med plasthandtag
    Minibygel HORNBACH kort 5-6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg och färgrollers
    Lackeringsset HORNBACH inkl. färgtråg 6-del
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Smart Home by hornbach startset med vit gateway och två färgade LED-lampor, VDE-certifierad för informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Startset belysning SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • SMART HOME by hornbach startset med gateway och två flerfärgade LED-lampor, VDE-certifierad informationssäkerhet, SMART HOME by hornbach Logo.
    SMART HOME by hornbach
    Startset belysning SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit möbelknopp med Smart Home by Hornbach-logotyp
    Fibaro
    Smart Button FIBARO vit SMART HOME by hornbach
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 595,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Brytare för Smart Home-system
    Fibaro
    Smart Button FIBARO svart SMART HOME by hornbach
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 595,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Vi rekommenderar
    Förpackning för SMART HOME by hornbach Gateway med ikoner för kompatibla enheter och VDE-certifikat för informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Gateway SMART HOME by hornbach V2 Zigbee/Z-wave
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 43 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit nyckelring med knapp och fästring
    Shelly
    Fjärrkontroll SHELLY Blu Button - Kompatibel med SMART HOME by hornbach
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Rund rökdetektor av plast med Smart Home by Hornbach-logotyp
    Fibaro
    Rökvarnare FIBARO FIBEFGSD-002 SMART HOME by hornbach med temperatursensor
    Genomsnittligt betyg: 3.1 av 5 stjärnor. 27 Recensioner.
    pris — 629,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Shelly Gen3 styrenhet för smart hem-automatisering
    Shelly
    Infälld fjärrsändare SHELLY i4 Gen3 - Kompatibel med SMART HOME by hornbach
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 170,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vit fotoram för väggmontering
    Träram Amanda Box vit 40x50cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 248,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollersbygel med handtag
    Hornbach
    Bygel 2K rostfritt stål 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollersbygel med handtag och rotationsmekanism
    Hornbach
    Bygel 2K rostfritt stål 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgtråg av plast
    Hornbach
    Färgtråg 11x26cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Svart grillöverdrag med Weber-logotyp
    Weber
    Grillöverdrag WEBER Premium Spirit & Spirit II 300-serien
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 108 Recensioner.
    pris — 986,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Sprayflaska med mögeltvätt, 650 ml
    Mögelbort för kakel och klinker 650ml
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 18 Recensioner.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 213,85 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • HiKoki laddare med två 18 volts 5.0 amperetimmar litiumjonbatterier
    HiKOKI
    Batteriset HIKOKI 18V 2xBSL1850MA och laddare
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2427,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Randig sittpuff med ryggstöd för avslappnad sittning
    Sitting Point
    Sittsäck stol Outdoor SITTING POINT Santorini Rock ca 280L vit/taupe 65x100x65cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Weber grill med skyddshuv
    Weber
    Grillöverdrag WEBER Premium Genesis® 4-brännare polyester svart
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 1149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö parkettlack halvmatt i färgburk
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 1L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö parkettlack halvmatt i hink
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink parkettlack halvblank
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original halvblank 5L
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lila sittsäck
    Sitting Point
    Sittsäck SITTING POINT Beanbag Easy L ca 120L lila 70x90cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Blå sittsäck
    Sitting Point
    Sittsäck SITTING POINT Beanbag Easy L ca 120L blå 70x90cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Runt brunnslock med stenmönster
    Kaczmarek
    Lock / botten till dagvattenbrunn ⌀400 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Weber logotyp grillöverdrag
    Weber
    Grillöverdrag WEBER Premium Genesis® 3-brännare polyester svart
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 1149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Parkettlack matt i hink med mixsymbol
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 199,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Parkettlack matt i metallhink
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 239,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med matt parkettlack från Nordsjö, lämplig för blandning
    Nordsjö
    Parkettlack NORDSJÖ Original matt 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 215,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle underlagsduk för användning på tak
    Fuktspärrteknik
    Kantbalksskydd FUKTSPÄRRTEKNIK Optidrain delta 0,5x50 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Köp på webbenReservera & hämta
upp