Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 11:54. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107671 resultat
Hoppa över produktlista
  • Gasvarnare MTG-3000H för säkerhet i hemmet
    Nexa
    Gasvarnare NEXA G-3000
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Akkit Fogskrapa i blisterförpackning
    Akkit
    Fogskrapa AKKIT 731
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med kokt linolja för trädäck och trädgårdsmöbler
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR kokt 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nexa dörrkontakt för Smart Home-system
    Nexa
    Magnetkontakt NEXA till Z-Wave ZDS-102 för inomhusbruk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 418,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fixor linolja, kallpressad, i en 1-liters flaska
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vattensensor för övervakning av vattenförbrukning
    Nexa
    Vattenlarm NEXA LS-153/10Y
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 36 st:
    pris — 148,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En liter kokt linolja i en flaska
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR kokt 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Linolja kallpressad i 5-liters behållare
    Fixor by Nitor
    Linolja FIXOR BY NITOR rå 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 409,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 81,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Väggkakel
    STIHL
    Rundfil STIHL 1/4" P för multifil
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Gasflaska från Norbro Energi
    Gasolflaska NORBRO ENERGI 2000 (exkl. gasol)
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 466,94 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Bosch logotyp, sliprondell med en diameter på 125 millimeter.
    BOSCH Tillbehör
    Kardborrondell BOSCH Ø 125mm för vinkelslip
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 255,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nordsjö Tinova trärengörare i en plastflaska
    Nordsjö
    Trärengöring TINOVA NORDSJÖ Wood Cleaner 5l
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,80 kr per l
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Gasbrännare med slang och stativ för utomhusbruk
    CFH
    Gasbrännare CFH ST 500
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 375,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stihl Trimmertråd 2,4 millimeter spole
    STIHL
    Trimmertråd STIHL rund Ø2,4mmx14m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mässingskoppling med gänga och tätning
    GEKA
    Regntunneanslutning GEKA 3/4" IG x 1" AG
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mässingskoppling med gänga och tätning
    GEKA
    Regntunneanslutning GEKA ½" IG x 3/4" AG
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 74,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakeltvättset med hink, rullfäste, svampbräda och kakelgaller
    Haromac
    Kakeltvättset HAROMAC proffs 8-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield stegborrsats i väska
    Pattfield
    Plåtborrset PATTFIELD HSS Ø3-30,5mm 3-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield borrset med olika typer och storlekar av borrar i en transparent förvaringslåda
    Pattfield
    Kombiborrset PATTFIELD rundskaft 2-10mm 16-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Borrsats med olika borrar och mejslar i en verktygslåda
    Pattfield
    Borr-/mejselsats PATTFIELD SDS-plus 8-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield gängtapp- och skärsats med HSS-borrar i väska
    Pattfield
    Gängverktygsset PATTFIELD HSS 2,5-10,2mm M3-M12 15-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield Borr- och mejselsats SDS-Max med sju delar i väska
    Pattfield
    Borr-/mejselsats PATTFIELD SDS-max 7-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tryckreducerare med manometer för tryckreglering
    CFH
    Tryckregulator CFH för MIG 100 med manometer
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vitakraft Chinchillasand för pälsvård
    Vitakraft
    Badsand VITAKRAFT Sandy Chinchilla 1kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 56,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 56,90 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Flexibel aluminiumventilationsslang
    Fresh
    Ventilationsslang FRESH flexibel m. muff Ø160x1500mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dryckeshink av metall med bygel
    Fresh
    Renslock spiro FRESH isolerad Ø160mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 225,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träborrsats i transparent förvaringslåda
    Pattfield
    Träborrset PATTFIELD rundskaft 8-delar
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 29,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield Forstnerborr set med olika storlekar i förvaringslåda
    Pattfield
    Kvistborrset PATTFIELD Ø15-35mm 5-delar
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield försänkare set för trä med olika storlekar
    Pattfield
    Försänkarsats PATTFIELD sexkant 6-delar
    Genomsnittligt betyg: 3.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 159,80 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träborrsats med olika storlekar i plastlåda
    Pattfield
    Träborrset PATTFIELD sexkant 4-10mm 5-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield stenborrset med olika storlekar i transparent förpackning
    Pattfield
    Stenborrset PATTFIELD rundskaft 8-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield glasborrsats med olika storlekar i transparent låda
    Pattfield
    Glas-/kakelborrset PATTFIELD rundskaft 4-10mm 5-delar
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 165,83 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pattfield HSS-TIN metallborrset med olika storlekar i förvaringslåda
    Pattfield
    Metallborrset PATTFIELD HSS sexkant 6-delar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stödfot av metall med tätning
    Väggfläns GEKA för handpump typ 75
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hagmans Terrassrengöring i en plastdunk
    Hagmans
    Tralltvätt HAGMANS 4L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,75 kr per l
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Filter för dammsugare
    Kärcher
    Planfilter KÄRCHER för asksugare AD 3.200
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 51 Recensioner.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp