Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 13:29. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107591 resultat
Hoppa över produktlista
  • Kakel med marmorlook och grå ådring på vit botten.
    Bänkskiva Carrara Marble 30x635x3630mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2659,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 732,51 kr per m
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Närbild av lagt laminatgolv
    Parador
    Parkettgolv PARADOR Brunello 1-stav brun ek 13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3278,39 kr per Paket
    Vid köp av 32 Paket:
    pris — 805,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 2950,55 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rölunda Naturlig planteringsjord 50 liter säck
    Planteringsjord RÖLUNDA Natur Plantjord KRAV 50L
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,40 kr per l
    Vid köp av 39 st:
    pris — 65,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,31 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trefaldigt vägguttag för väggmontering
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact Hörnbox 3-vägs, jordat, vit, 1820061
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 315,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbeluttag för väggmontage
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Renova 2-vägs jordat svart 1820030
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 212,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 5 st:
    pris — 201,40 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbeluttag för inomhusbruk
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Renova 2-vägs ojordat svart 1820078
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 157,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två vita sängsidor
    Bröderna Johansson
    Karmsidor BRÖDERNA JOHANSSON kvistfria NCS S0500-N 118 mm M21
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 919,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbeluttag för väggmontering
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact 2-vägs jordat antracit, 1820002
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 254,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 241,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färghink Teknos Nordica Eko för fasader
    Teknos
    Fasadfärg TEKNOS Nordica akrylatfärg vit 2,7L
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 829,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 307,04 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Eluttag med USB-portar för elektroniska apparater
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact 1-vägs med 2xUSB-uttag vit, 1820227
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 731,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stor säck med byggprodukt av märket Finja
    Finja
    Puts- & murbruk C FINJA 1000kg
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 2490,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2,49 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Dubbelt vägguttag för inomhusbruk
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact utanpåliggande 2-vägs jordat vit, 1820302
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbeluttag för inomhusbruk
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact utanpåliggande 2-vägs vit, 1820301
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Uttag med fällbart lock och ökat beröringsskydd
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact 1-vägs jordat med nattljus vit, 1820270
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Björkstam för dekoration
    Nordingrå
    Cylindrisk pelare NORDINGRÅ gran 125x125x2650mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck med puts- och murbruk
    Finja
    Puts- & murbruk C FINJA 25kg
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 74,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 3,00 kr per kg
    Vid köp av 40 st:
    pris — 66,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2,68 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med metallfärg Hagmans Protäck V för användning på tak och fasader
    Hagmans
    Plåtfärg HAGMANS Protäck V svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1895,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Arbetsbänk i trä
    Bänkskiva akacia 26x900x3000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 731,67 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettsits av plast
    GUSTAVSBERG
    Toalettsits GUSTAVSBERG Nautic 9M26S101 vit
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 759,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två vita monteringsskenor för väggmontering
    Bröderna Johansson
    Karmsidor BRÖDERNA JOHANSSON kvistfria NCS S0500-N 92 mm M21
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steghylla för upphängning
    Benders
    Bärläktsteg BENDERS CC 300mm svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ebeco termostat för att reglera rumstemperaturen
    Termostat EB-Therm 500
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 1365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vägghängd torkställning med tvätt
    Torkställning Ruck Zuck silver 80cm saxutdrag 5,2m
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dubbeluttag för väggmontering
    Schneider Electric
    Vägguttag SCHNEIDER ELECTRIC Exxact utanpåliggande 2-vägs jordat vit, 1820303
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Rölunda Täckbark 40 liter för marktäckning och dekoration
    Täckbark RÖLUNDA Lantliv 40L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,12 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Laminatgolv i rustik trälook med tydlig ådring och kvistar.
    Swiss Krono
    Laminatgolv KRONOTEX Natural pine 8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 573,24 kr per Paket
    Vid köp av 56 Paket:
    pris — 228,65 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 487,25 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strömbrytare med vippströmbrytare och monteringsram
    Schneider Electric
    Strömställare SCHNEIDER ELECTRIC Exxact 3-polig vit, 1820111
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tak med transparenta paneler och fästen
    CANOPIA by Palram
    Entrétak CANOPIA Bordeaux 1,4x7 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 16999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Narbild av rullgardin med USB laddningskabel och statuslampa, kompatibel med SMART HOME by hornbach.
    Motor MOTIONBLINDS CMD-03 Bluetooth till Soluna rullgardiner
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 1495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Profilerad list av trä
    Bröderna Johansson
    Överstycke BRÖDERNA JOHANSSON B8, vitt 42X92mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Profilerad list av trä
    Bröderna Johansson
    Överstycke BRÖDERNA JOHANSSON B7, vitt 42X92mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Profilerad list av trä
    Bröderna Johansson
    Överstycke BRÖDERNA JOHANSSON B9, vitt 42X92mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mataki Halotex Flex Tape 60 millimeter gånger 25 meter rulle
    Mataki
    Byggtätningstejp MATAKI Halotex Flex Tape 60
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 7,96 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sandlåda i trä med bänk och leksaker
    JABO
    Sandlåda JABO 120x120cm med lock och bänk
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Profilerad list i trä
    Bröderna Johansson
    Överstycke BRÖDERNA JOHANSSON B10, vitt 42X92mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Shelly 3-fas energimätare för DIN-skenamontering
    Shelly
    Energimätare SHELLY Pro 3EM - 120A DIN
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 1295,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp