Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 05:02. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    Hink med väggfärg, matt, innehåll 10 liter, från Hornbach
    Hornbach
    Väggfärg HORNBACH 7 matt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 64,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Vestan med tråg rosa 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vattenflaska av genomskinlig plast med lock
    Hornbach
    Kolsyrat vatten HORNBACH 50cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 9,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Helsingborg

    Upptäck HORNBACH Helsingborg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Hink putsfärg, silikonförstärkt för utomhusbruk, 5 liter
    Hornbach
    Putsfärg HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,80 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Hornbach Smart Home Gateway och termostater
    SMART HOME by hornbach
    Startset värmeelement SMART HOME by Hornbach
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Smart Home by hornbach startset med gateway och tre Zigbee radiatortermostater, VDE testad informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Startset värmeelement SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Smart Home by hornbach startset med vit gateway och två färgade LED-lampor, VDE-certifierad för informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Startset belysning SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • SMART HOME by hornbach startset med gateway och två flerfärgade LED-lampor, VDE-certifierad informationssäkerhet, SMART HOME by hornbach Logo.
    SMART HOME by hornbach
    Startset belysning SMART HOME by Hornbach V2
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 789,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vi rekommenderar
    Förpackning för SMART HOME by hornbach Gateway med ikoner för kompatibla enheter och VDE-certifikat för informationssäkerhet.
    SMART HOME by hornbach
    Gateway SMART HOME by hornbach V2 Zigbee/Z-wave
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 43 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dryckburk med energidryck
    Hornbach
    Energidryck HORNBACH 25cl
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Malmö

    Upptäck HORNBACH Malmö – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Färgtråg av plast
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 17x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgtråg med avstrykningsgaller för färgrollers
    Hornbach
    Färgtråg HORNBACH 24x30cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Primer för strukturfärg, 10 liters hink
    Hornbach
    Strukturgrundfärg HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Kristianstad

    Upptäck HORNBACH Kristianstad – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Platt pensel med trähandtag
    Hornbach
    Universalpensel HORNBACH 25mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 12cm
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH 10cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag från Hornbach
    Hornbach
    Hörnroller HORNBACH 5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Platt pensel med plasthandtag och en bredd på 50 millimeter
    Hornbach
    Rostskyddspensel HORNBACH 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 63,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach djupgrund, 10 liters dunk, för inomhus och utomhus, vattenlöslig, binder porösa och sugande underlag, räcker till circa 60 kvadratmeter.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach djupgrund vattenlöslig i 5 liters dunk för inomhusbruk och utomhusbruk räcker till circa 30 kvadratmeter. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Djupgrund HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 59,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Borås

    Upptäck HORNBACH Borås – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Metallhäftprimer i en burk på 250 ml från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 250ml
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 636,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall Haftgrund primer i burk från Hornbach
    Hornbach
    Metallgrund HORNBACH 750ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach silikatbinder 10 liter, grundfärg och förtunning för silikatfärg, diffusionsöppen, för inomhus och utomhus.
    Hornbach
    Silikatbinder HORNBACH 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach silikatbinder, 5 liters dunk, grundfärg och förtunning för silikatfärg, för inomhus och utomhusbruk, räcker till cirka 30 kvadratmeter.
    Hornbach
    Silkatbinder HORNBACH 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med putsfärg för utomhusbruk, 10 liter
    Hornbach
    Putsfärg HORNBACH 10L
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,90 kr per l
    Vid köp av 4 st:
    pris — 899,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 89,91 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Hink med vit grundfärg, 10 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 54,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk med vit grundfärg, 5 liter, Hornbach Logo
    Hornbach
    Grundfärg HORNBACH vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för väggfärg
    Hornbach
    Komplett HORNBACH roller 14cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av fleece
    Hornbach
    Roller HORNBACH rosa 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapettillbehörsset med hink, borstar, rullar, skrapa, sax och skärverktyg
    Hornbach
    Tapetseringsset HORNBACH 11 delar
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
upp