Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 03:06. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

108299 resultat
Hoppa över produktlista
  • Enfärgad bakgrund
    Alberts
    Aluminiumplåt ALBERTS blank vit 240x480x0,8mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1034,78 kr per m²
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Träskruv med försänkt huvud och Torx-fäste
    Dresselhaus
    Träskruv SK DRESSELHAUS 12x160mm galvaniserad 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 909,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 233,08 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fönster med dubbla rullgardiner för insynsskydd och solskydd
    Hasta
    Rullgardin HASTA Day & Night varmvit 80cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 459,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettborste med hållare i bambu och metall
    Duschy
    WC-borstset DUSCHY Nature svart blank 100x100mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub akrylfärg citrongul 200 ml
    The Wall
    Akrylfärg citrongul 200ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 47,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 235,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Novus J-25 handtacker för klammer typ A och D från 4 till 10 millimeter
    novus
    Häftpistol NOVUS J-25
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 649,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Bordslampa med cylindrisk tygskärm och strukturerad keramisk fot med räfflat utseende för dekorativ belysning i hemmet.
    Cottex
    Bordslampa COTTEX Flint beige
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Metallsvivel med två öglor
    PÖSAMO
    SELEVIRVEL PÖSAMO för sele till 16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aluminiumrör
    Alberts
    Rundrör ALBERTS aluminium silver Ø 20mm 2m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 54,50 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Libéron träbets för möbler och träarbeten, UV-beständig, gulnar inte, med EU Ecolabel
    Liberon
    Träbets LIBERON grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 756,00 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Transparent fästelement av plast
    form&style
    Handduschhållare självhäftande Strip transparent
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart Paraloc polypropylenrep, 100 meter långt med en diameter på 2,5 millimeter
    mamutec
    PP-lina MAMUTEC Paraloc svart Ø 2,5 mm 100 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 0,79 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Paraloc PP rep, 100 meter lång
    mamutec
    PP-lina MAMUTEC Paraloc vit Ø 1 mm 100 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 0,39 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Avloppsgarnitur av metall för tvättställ
    hansgrohe
    Pushopen bottenventil hansgrohe 1 ¼"
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 563,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgehink med golvfärg 1K från Hagmans
    Hagmans
    Golvfärg HAGMANS 1K Vit 0,75L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 372,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bordslampa med rund skärm och fot
    Konstsmide
    Bordslampa KONSTSMIDE Lille mini uppladdningsbar USB 2200/2700K 10-100lm Svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 667,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hagmans Golvfärg 1K burk
    Hagmans
    Golvfärg HAGMANS 1K Ljusgrå 0,75L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 372,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • G4 halogenlampa
    Paulmann
    Ugnslampa PAULMANN halogen G9 460lm 40W
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grön fönsterrullgardin för skuggning och avskildhet
    Soluna
    Rullgardin SOLUNA mörkläggande V24 mintgrön 60x190
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kakelprofil av plast
    Dural
    Kakellist DURAL Durondell DRAC 1030 vit aluminium 250cm 10mm rund-profil
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 111,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med kvadratiska element av sten och glas
    Mosaik glas med natursten XCM M790 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1322,22 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallskruv med Phillips-huvud
    Plåtskruv DRESSELHAUS 4,8x22mm rostfritt stål A2 DIN 7981 100-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 251,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 760,61 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Väggarmatur för väggmontering med två vridknappar
    FM Mattsson
    Köksblandare FM MATTSSON 160 c/c 3028 0610 krom
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1196,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kranpip av metall
    GROHE
    Badkarsblandare GROHE med omkastare
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dörrhandtagsset med rosetter för innerdörrar
    Beslagsboden
    Innerdörrhandtag BESLAGSBODEN Spar B290BNS svart
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 182,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapet med växtmönster för väggdekoration
    A.S. Création
    Tapet A.S CRÉATION Blad grå 0,53x10,05m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 65,52 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med stenutseende och glaselement
    Mosaik glas med natursten XCM MC609 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 12 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1988,89 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Flexibel kanalanslutning
    Nippel spiro Ø160mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kakelmönster med fyrkantiga, gra stenplattor
    MIRAVA
    Mosaik keramik Seattle grå matt 30x30
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 447,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1674,16 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sticksågsblad Bosch T1044DP PRO Wood precise för precisa snitt i trä.
    BOSCH Tillbehör
    Sticksågblad BOSCH T 1044 DP 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metall cylinder mutter med gänga
    Sargsprint för M6-gänga DRESSELHAUS 10x17x11mm elförzinkad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 168,75 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Tapet med blommor, blad, frukter och fåglar på grenar
    Laura Ashley
    Tapet LAURA ASHLEY Eglantine Blush rosa 113372
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 108,88 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Öglebult med gänga
    Ringskruv DRESSELHAUS M6x30mm A2
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 26,60 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1662,50 kr per kg
    Vid köp av 20 st:
    pris — 20,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1281,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med försänkt huvud och torxdrift
    Dresselhaus
    Träskruv SK DRESSELHAUS 10x260mm galvaniserad 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 765,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 189,54 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mörkt trägolv med träådring
    ter Hürne
    Provbit:. 6083761 EK UNIQ NEBEL
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Metallskruv med Phillips-huvud
    Plåtskruv DRESSELHAUS 4,2x19 mm rostfritt stål A2 DIN 7981 100-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 128,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 640,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp