Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 04:46. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Grå gardin på en gardinstång framför ett fönster.
    Hasta
    Sammetsgardin HASTA Ljuva mörkgrå 134x250cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Doggy Professional hundfoder paté med lamm
    Doggy
    Hundmat DOGGY Professional Skonsam 370g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 51,35 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettavloppsgarnitur med tätningsringar för cisterner
    GUSTAVSBERG
    Bottenventil GUSTAVSBERG ST utan tryckanordning BF (ST 1-10,15)
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • U-profil av plast
    Alberts
    U-profil KAISERTHAL PVC vit 18x10x1 mm 1 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 18,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,00 kr per m
    Vid köp av 10 st:
    pris — 16,20 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 16,20 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • U-profil av plast
    Alberts
    U-profil KAISERTHAL PVC vit 12x10x1 mm 2 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 32,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 16,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rektangulära väggplattor, keramiskt material
    Dekorkakel GAYA FORES Deco Allure rose rosa 32x62,5x0,9 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 399,00 kr per m²
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Bozita kattmat med lax, 370 gram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Bitar i sås lax 370g
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 53,78 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ark med klistermärken med olika motiv från filmen Bilar
    Komar
    Väggdekoration KOMAR Cars 3
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Presskoppling i koppar, reducerare
    V-presskoppling 9243 28x22 förminskningsnippel 1-muff
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 81,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 68,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettpappershållare för väggmontering
    Beslagsboden
    Toalettpappershållare BESLAGSBODEN självhäftande mattsvart rostfritt stål BB1098
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 168,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 150,70 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Presskoppling i koppar, reducerare
    V-presskoppling 9243 35x28 förminskningsnippel 1-muff
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 94,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Gardin på gardinstång framför ett fönster
    Hasta
    Sammetsgardin HASTA Ljuva beige 134x250 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Malmbergs elmätare
    Malmbergs Pro
    Mätare MALMBERGS KWH 3-fas 80A 230/400V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1745,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskruv med Phillips-huvud
    Hettich
    Euroskruv HETTICH Panhead 6,3x11mm förzinkad 20 styck
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 31,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kabelband av plast, detalj om stängning
    Ty-Rap
    Buntband TY-RAP ståltunga svart 340x7mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvsockel av trä
    EHL Prolist
    Sockel EHL PROLIST 12x58x4000mm ekfanerad vitlack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 250,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 62,50 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skruvlock av plast för dunk med avluftningsrör
    GUSTAVSBERG
    Servovoentil GUSTAVSBERG TF-33 BF
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Gardinkrokar set av plast
    Leijma Stabil
    Glid och krok Stabil silver/klar
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • U-profil av plast
    Alberts
    U-profil KAISERTHAL PVC vit 20x21x1 mm 1 m
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 34,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 34,00 kr per m
    Vid köp av 10 st:
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 30,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle täckfilt
    Duri
    Ledstång DURI furu vit Ø45 3500mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 949,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Krympslang set röd och svart, 142 delar
    Nemiq
    Krympslang NEMIQ sorterat paket med lim röd/svart 3:1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Avloppsrör för spolcisterner med tätningar och knapp
    GUSTAVSBERG
    Bottenventil GUSTAVSBERG NP-20 (NP1-11) BF
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 619,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Spänningsprovare med platt skruvmejsel och klämma
    Skruvmejsel WERA 247 0,5x3,0x70mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Grå, vikt presenning.
    EXIT
    Bottenskyddsmatta EXIT 500x500cm grå
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träskruv med försänkt huvud och Torx-fäste
    Dresselhaus
    Träskruv SK DRESSELHAUS 8x280mm galvaniserad 50-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 679,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 228,39 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Innerhörn i plast för kabelkanaler
    Hager
    Innerhörn HAGER för kanal 40x57 vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Förpackning för elektrisk golvvärme med digital termostat
    AMIKSweden
    Golvvärme AMIKSweden med Digital termostat 55 m 550 W 5,5 kvm 8935965
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2095,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Turkos-svart Wolfcraft borrmaskinspump av plast med gängade anslutningar för slangar och drivaxel.
    wolfcraft
    Borrmaskinspump WOLCRAFT Solid
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • U-profil av plast
    Alberts
    U-profil KAISERTHAL PVC vit 12x10x1 mm 1 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 24,00 kr per m
    Vid köp av 10 st:
    pris — 21,55 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 21,55 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskruv med stjärnspår
    Hettich
    Euroskruv HETTICH Panhead 6,3x16mm förzinkad 20 styck
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Avslutningsprofil i plast
    Alberts
    H-profil KAISERTHAL PVC vit 25x4x12 mm 2 m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,50 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Wera bitspärr med adapter
    Hylsnyckel WERA 8001 A Zyklop Mini 1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 345,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Soptunna med pedal
    Beslagsboden
    Pedalhink BESLAGSBODEN svart räfflad 4 liter
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bozita Feline bitar i gelé med kalkon, 370 gram
    BOZITA
    Kattmat BOZITA Bitar i gelé kalkon 370g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 53,78 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Två sopset bestående av ett skyffel med gummiläpp och en handborste med borst av plast.
    Bümag
    Sopset Jumbo
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Geberit avloppsventil för spolcisterner
    GUSTAVSBERG
    Ventilhus GUSTAVSBERG Nautic 5500-5591
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
upp