Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 22:22. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Dubbelnippel i mässing för sanitära applikationer
    Övergångsnippel 15x1/2 invändig lödning x utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 32,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 27,80 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumorange nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 090 orange 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rektangulär LED-taklampa
    Brilliant
    LED-panel BRILLIANT 16 W Lysdiod fast monterad 50 x 300 x 300 mm Vit
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Runt hänglås i rostfritt stål med nycklar
    Hänglås Diskus Rostfritt stål 70mm
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 94,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sex möbelknoppar av metall
    Trendform
    Whiteboardmagnet BOLT blå 6-pack
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 16,58 kr per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 120x1000x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1241,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS 9-delars 1/2 tums sexkantsbits-hylssats i en väska
    Hylsbitsset TECOS T-5508M 1/2" 9-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Säck med 25 kilograms innehåll
    Fixor
    Stuckgips FIXOR 25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 489,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,56 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kopparreducerare för sanitära installationer
    Förminskningsnippel 18 x 15 utvändig x invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 15,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 12,86 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg bränd sienna opak, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 077 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg preussisk blå i en tub på 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 538 (33) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mässingskoppling med invändig gänga
    Övergångsnippel 22x1 invändig lödning x invändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, Siena natur, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 552 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 300x1000x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 248,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 826,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallstång för byggnadsapplikationer
    Alberts
    Rundstav KAISERTHAL stål Ø6mm 2m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 54,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 27,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg Permanent Alizarin Crimson, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 466 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel med sexkantsprofil
    Hylsa TECOS 13mmxL50mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fixor modellgips 5 kg säck för modellering, strukturering och gjutning
    Fixor
    Modellgips FIXOR 5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 94,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 18,80 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Säck med 25 kilogram innehåll
    Fixor
    Modellgips FIXOR Alabaster 25kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 479,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 19,16 kr per kg
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dubbelnippel i mässing för sanitära applikationer
    Övergångsnippel 22x1/2 invändig lödning x utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 37,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Separeringstoalett för inomhusbruk
    Mulltoalett MULLTOA 55 vit 55x66x71 cm 350550
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 11995,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg, olivgrön, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 447 grön 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink med hundmat med Mr. Beef-logotyp och bilder av hundar
    Mr. Beef
    Fodertunna Mr. BEEF med lock plast Ø37x54cm rymmer 40L (utan innehåll)
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg, vinröd
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 075 lila 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tub Winsor & Newton Galeria akrylfärg, bränd umbra, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 076 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kombinationssvamp, 150 x 90 x 60 millimeter
    Haromac
    Tvättsvamp KAUFMANN vinklad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kopparrörböj med 90 graders vinkel för VVS-installationer
    Böj 90° 28 mm invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 43,05 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul medium nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 120 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 250x500x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1672,00 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbelnippel i mässing för sanitära applikationer
    Övergångsnippel 22x3/4 invändig lödning x utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 49,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kromgrön nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 145 (11) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul mörk, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 115 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelprofil av stål
    Alberts
    Vinkelprofil KAISERTHAL stål 15x15x1,5 mm 2 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aluminiumfotoram med passepartout för foton i olika storlekar
    The Wall
    Aluminiumram THE WALL Duo silver 61x91,5cm
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 261,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 600x1000x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 514,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 856,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS lednyckel
    Lednyckel TECOS dubbel 12/13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp