Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-03 klockan 22:36. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

108263 resultat
Hoppa över produktlista
  • Kombinationssvamp, 150 x 90 x 60 millimeter
    Haromac
    Tvättsvamp KAUFMANN vinklad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kopparrörböj med 90 graders vinkel för VVS-installationer
    Böj 90° 28 mm invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 43,05 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul medium nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 120 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 250x500x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 209,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1672,00 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbelnippel i mässing för sanitära applikationer
    Övergångsnippel 22x3/4 invändig lödning x utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 49,30 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kromgrön nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 145 (11) grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumgul mörk, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 115 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelprofil av stål
    Alberts
    Vinkelprofil KAISERTHAL stål 15x15x1,5 mm 2 m
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aluminiumfotoram med passepartout för foton i olika storlekar
    The Wall
    Aluminiumram THE WALL Duo silver 61x91,5cm
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 261,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Metallplatta med runda hål
    Alberts
    Hålplåt ALBERTS aluminium blank 600x1000x0,8 mm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 514,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 856,67 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TECOS lednyckel
    Lednyckel TECOS dubbel 12/13mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg rå umbra, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 554 brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Ventilöverdel av metall
    MORA
    Avstängningsöverstycke MORA
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kopparreducerare för sanitära installationer
    Förminskningsnippel 22 x 12 utvändig x invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 21,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Woodex Primer träprimer i hink
    Teknos
    Primer TEKNOS Woodex Primer Clear 0,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 358,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lednyckel storlek 16 och 17 från Tecos
    Lednyckel TECOS dubbel 16/17mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 145,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kopparreducerare för sanitära installationer
    Förminskningsnippel 54 x 42 utvändig x invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 94,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Kopparröranslutning för lödning
    Muff 12 mm invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 4,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall
    Hylsa TECOS 8mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor Newton Galeria akrylfärg i tub om 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 446 blå 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dubbelnippel av stål med gänga
    Sexkantnippel aducerad förminskning1 1/2x1 1/4 utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • TECOS hylsnyckel med flexibelt huvud
    Lednyckel TECOS dubbel 8/9mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 90,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan Vattenblandbar oljefärg Permanent Rose, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 502 rosa 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg kadmiumröd nyans, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 095 röd 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor and Newton Winton oljefärg Phthalo blå, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 516 (30) blå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Geberit tryckplatta med två knappar
    GEBERIT
    Spolplatta GEBERIT Sigma 20 platta krom blank / knapp krom blank / dekorringar matt 115.882.KH.1
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1315,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Strukturerad bakgrund
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 644 vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg Phthalo Green i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 521 grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 52,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1405,41 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria Akrylfärg, Transparentgul, 120 ml
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 653 gul 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kopparrörböj med 90 graders vinkel för sanitära installationer
    Böj 90° 54 mm invändig lödning x utvändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 268,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Pendellampa med böjd kabel
    Paulmann
    Pendelupphängning PAULMANN Volea
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Matta med blommönster
    A.S. Création
    Tapet A.S. CRÉATION Gren Aquarell grå 10,05x0,53m
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 46,74 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantstång av metall
    Alberts
    Fyrkantsstav KAISERTHAL stål 12x12mm 1m
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kopparröranslutning för lödning
    Muff 15 mm invändig lödning
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 25 st:
    pris — 5,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Galeria akrylfärg rå sienna opak, 120 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Akrylfärg WINSOR&NEWTON Galeria 553 brun 120ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 84,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 700,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artisan vattenblandbar oljefärg Permanent Saftgrön, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Vattenlöslig oljefärg WINSOR&NEWTON Artisan Oil Nr 503 grön 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2135,14 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp